Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anonimowa1998

Pomocy ! burczenie żoladka jak jest powstrzymać ?

Polecane posty

od pewnego czasu występuje u mnie bardzo częste burczenie żołądka jest ono dosyć głośne więc nie zręcznie się czuję np w szkole gdy piszemy sprawdzian jest cisza w klasie i słychać tylko burczenie mojego żołądka dodam że nie potrafię tego kontrolować Już od dawna uprzykrza mi to życie no bo jest to trochę krępujące.Czy ktoś z Was może tak miał i może mi poradzić jak się tego pozbyć. Jeżeli to jest istotne to dodam że odżywiam się raczej zdrowo ,słodycze rzadko spożywam,gazowanych napojów tez nie pije bo nie lubię gazu P.s czy tabletki espumisan pomogą mi powstrzymac to chociaz na jakiś czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espumisan pomoże, ale tylko na chwilę. To nie głód, bo takie burczenie nasila się najczęściej tuż po jedzeniu. Nie wyleczysz tego w taki sposób. Pomoże wyłącznie leczenie infekcji grzybiczej, która zaatakowała cały organizm. Musisz to leczyć i razem z tym koniecznie trzymać się diety. To się nazyw kandydoza. Jeżeli nie bedziesz tego leczyć, to za jakiś czas to burczenie będzie dla Ciebie najmniejszym problemem i zupełną drobnostką. Żadnych słodyczy, nic smażonego, żadnej pszenicy, a najlepiej w ogóle zapomnieć o każdym chlebie. Większości owoców też nie jedz, bo mają fruktozę, miód i syropy są wykluczone. Musisz ograniczyć węglowodany i tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie burczy właśnie jak zgłodnieje, wystarczy bym coś przekąsiła i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×