Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zęby pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Mam 24 lata. Juz od dzieciństwa miałam słabe zęby, po kilka razy leczone te same zeby. Każdy mam już plombowany.Nie dawno urodziłam dziecko, koszmar z zębami powrócił. Na dole wszystkie zęby juz wyleczyłam ,mam jedną koronę. Jeśli chodzi o góre dzis dentysta spiłował mi 4 górną do korony . Poza tą czwórka mam słabe zęby i tak sobie mysle czy nie powinien mi już zrobić jakiegoś mostku. Nie byłoby to lepsze? a jesli dwójki i jedynki mi sie rozpadną to co na kazdy zab bedzie korona i tak bede miałą zeby w kratke?zamiast odrazu zrobic mostek byłoby chyba taniej i ładniej niż korony na przemian. Nie znam się na tym więc doradźcie mi proszę co robić,Dodam ze moim kompleksem są jedynki , są wielkie i widac ze plombowane. I jesli okaze się ze i je trzeba bedzie spiłowac i załozyć korony to bedzie to bez sensu bo wolałabym odrazu mostek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób tylko koronę na czwórkę. Jedynki i dwójki masz żywe, mozesz zmienic plomby na nowe, utwardzane, póki zywe zęby, to nic nie rób. Zdązysz z tym mostkiem jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybierz się do jakiegoś lepszego dentysty, ja do mojego www.fan-dent.pl chodzę raz na parę miesięcy, wolę mieć wszystko pod kontrolą, wiem, że nikt mi nie da lepszych rad niż on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie skonsultuj się z dobrym specjalista. Z wlasnego doświadczenia mogę polecic ci gabinet Dental- Med, sama korzystam z ich uslug i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona, na pewno otrzymasz tam fachowa pomoc w swoim problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam 24 lata i juz 1 plabe to prawda ze jak sie chce miec dziecko zeby sie psuja czesciej. Dobrze ze duzej dziurki w zebie nie mialam i nie bylo bolesne. A jestem w 33 tyg ciazy. Ostatnio widzialam na koncu uzebienia znowu cos czarnego czyzby to znowu do leczenia :( cale zycie nic nie mialam w stalych zebach tylko teraz gdy w ciazy jestem. W tym tyg ide na kontrole. Czy dziecko wyciaga jakies mineraly z zebow czy Co. A moze raz dziennie mycie ich nie wystarcza :/ cale zycie wystarczalo a teraz nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×