Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szesnacha

W jakim stopniu wyrzeźbię ciało przez miesiąc, moja waga to 61 kg ?

Polecane posty

Witam, Drogie Panie chciałabym abyście wypowiedziały się na temat mojej przyszłej diety. Jak myślicie, ile dałabym rady schudnąć w miesiąc, stosując nisko kaloryczną dietę, codziennie ćwicząc około godziny dziennie (6-stke Weidera + ćwiczenia na pośladki z Mel B przez 20 minut + jakieś inne ćwiczenia ruchowe). Bardzo zależy mi na tym żeby do wakacji wyrobić sobie formę.. Dodam że waga pokazuje mi 61 kg, a mam 158 cm. Ile czasu powinnam dziennie poświęcić ćwiczeniom? Jak intensywny powinien być mój trening? Pochwalcie się ile udało wam się zrzucić w miesiąc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób porządny trening metaboliczny np. Tabata 2 razy w tygodniu (zajmie mniej niż kwadrans, da więcej niż 3 godziny, tego, co opisałaś). Plus idź pobiegać. A w domu rób proste ćwiczenia siłowe (znajdź w necie "trening domatora). Weidera sobie daruj, bo to tylko kręgosłup rozwala (chcesz skończyć z dyskopatią?), a jak już chcesz mieć coś specjalnego na pośladki to zamiast tej celebrytki dużo lepszy będzie taki zestaw: https://www.youtube.com/watch?v=bK7zIUBH6Z0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. niech ci w głowie nie postoi jakaś dieta 1200 kcal czy mniej. 1500 to minimum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ... powiem Ci tak szczerze że tak jak Ty próbowałam nisko kcal diet i intensywnie ćwiczyć ale niestety nic z tego i tak przez 1,5 roku mam 156cm i waże 58/59 kg co schudnę to przytyję i tak w kolko ... :(:( ehhh doszłam do wniosku że to bez sensuuuu .... jakieś 3 tygodnie temu zaczełam biegać biegałam po ok 40 min i już po 3 biegach po 3 !!!! widziałam różnice ... miałam mniejszy apetyt i wogóle niestety musiałam przerwać moje bieganie przez kontuzję której się nabawiłam przez steper ..... :( ehhhhhhhhhhh ale postanawiam od dziś zacząć biegać .... mi zależy aby troszkę schudnąć do wakacjiii ... a po miesiącu na pewno bd efekty .... przyłączasz się ???? bedziemy sie wzajemnie motywować ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z trenerem personalnym, napisz na treningipersonalnekce@gmail.com. Na pewno Ci pomoze, ja w trakcie naszej wspołpracy zrzucilam 8kg, i wyrzezbiłam sylwetke, moge powiedziec ze wygladam dokladnie jak przed ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram osoby wyżej, tabata czyli tzw HIIT oraz bieganie, to daje efekty. wiem po samej sobie :) a dieta musi być ok 1600-1800 kcal jak biegasz czy chcesz ćwiczyć tak intensywnie jak tabata. w końcu ćwicząc spalasz i to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×