Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -------

Zakupy kosmetyków na Allegro

Polecane posty

Gość -------

Nigdy nie sądziłam, że skuszę się na zakupy w allegro, ale zgubiła mnie babska zakupomania... Lubię dobre kosmetyki i zawsze zastanawiało mnie jak można ryzykować kupując je na aukcjach... aż do teraz... nie wytrzymałam i kupiłam "coś" co miało być niby oryginałem, a jest to beznadziejna podróba, która nadaje się tylko do kosza... NIGDY WIĘCEJ ZAKUPÓW NA ALLEGRO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co kupiłaś i za ile? W akcie zemsty możesz wystawić negatywa sprzedającemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------
Kupiłam m. in. puder, miał być znanej dobrej firmy... ponieważ używam go to potrafię odróżnić oryginał od podróby... zresztą zapach gąbeczki jest tak "okrutny", że aż nie do wytrzymania... no cóż dałam się skusić...chciałam zaaszczędzić, bo kosztował 1/3 ceny sklepowej... i zrobiłam "skuchę'... A co do negatywnej opinii to.. nie jestem mściwa, raczej naiwna... :( może komuś odpowiadają takie kosmetyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ostatnio skusilam sie na tusz do rzes z Allegro. Zaczelam licytowac tusz Lancome Definicils za 15 zł(!). Niestety najpierw zaczelam licytowac a pozniej na kafe zobaczylam opinie o tuszach Lancome z Allegro. Zapytalm sprzedawce skad sa tusze i czy sa orginalne- odpislala (jakaona) ze sa z Holandii i sa w 100 % orginalne, wazne 2 lata. Godzine przed zakonczeniem aukcji moj tusz znimnał (całe szczęscie) ponieważ zasady allegro zosatły złamane( sprawdzałam zasady i wyszło mi ze tusz jest prawdopodobnie kradziony). Narazie nie bede kupowała juz nic na aukcjach. A najsmiesznejsze było to, że sprzedawca mial w 99.99% procentach pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zdarzylo mi sie kupic perfumy na Allegro,Cerruti 1881 smierdzialy okrutnie,nie dalo sie ich uzywac,wyladowaly w koszu:-( Plakac mi sie normalnie chcialo,ze ja taka stara baba dalam sie nabrac. Wiem jednak,ze sa na Allegro takze oryginalne kosmetyki.Trzeba jednak rozsadnie patrzec na cene,cudow nie ma! Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konto JAKAONA z Allegro zostało zawieszone, jakaona okazał się oszustem, został zatrzymany przez policję.Allegro czuwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa
kuoiłam na Allegro perfumy w 100% oryginalne. Pzred zakupem dokladnie spoarawdziełam opinie, zadałam pytania sprzedajacemu-które mni dodatkowo uspokoiły i jestem zadowolona. Kupiłam tam trzy flakoniki perfum, w tym jedne były podróbami-odzyskałam jednak pieniadze. Ogólnie jestem zadowolona, ponieważ nie zapłaciłam 380 zl a 200 za 100 ml moich ulubionych perfum. Ale dziewczyny drogie-nie oszukujmy sie -ryzyko jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *carrie*
Jasne, ze jest ryzyko..............i to dosc spore. Nie mozna sie tez sugerowac wystawionymi opisniami poniewaz: -duzo osob wystawia opinia zaraz po otrzymaniu towaru zanim go przetestuja -wiele osob nigdy nie mialo aryginalnego produktu (takiego jaki potem kupuje na allegro) i nie ma porownania wiec nie moze stwierdzic, ze to podroba -zdazaja sie osoby, ktore nawet wiedzac, ze kupily podrobe nie wystawiaja negatywu myslac "nie chce byc msciwy" "nie wystawie neg. bo otrzymam to samo od tej osoby"...... Najlepszym przykladem jest allegrowicz damola, ktory jest "supersprzedawca" (sprzedaje glownie kosmetyki bourjois, l'oreal, max factor) a ja juz kilka razy na tym forum i na innych tez spotkalam sie z opiniami osob ktore cos kupily u niego i sa bardzo niezadowolone (wyschniete mascary, blyszczyki zupelnie inne niz teoretycznie te same z perfumeri......) i wiekszosc tych osob wystawila mu pozytywy z powodow o ktorych napisalam juz wyzej P.S Nie uwazam, ze wszyscy na allegro sa tacy, ale jednak ryzyko jest duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby
Astera* = Damola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia
A ja kupowalam juz wielokrotnie kosmetyki na Allegro i dalam sie nabrac poki co raz na tusz lancome- to byla pierwsza z wielu pozniejszych aukcji tych podrobionych tuszy i niestety wpadlam jak dziecko:) Teraz za kazdym razem pytam o pochodzenie i oryginalnosci towaru przed aukcja. Ciagle nie moge jednak nadziwic sie, jak duzo osob kupuje podrobione perfumy- te za 70 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara24
Ok.to może ktoś mi coś powie na taki temat.Ostatnio na allegro ktoś wystawia po 25 zł 5 czy 10 ml(nie pamiętam) L`eau par Kenzo./Takie małe buteleczki jak zapach do ciasta.W życiu takiego produktu Kenzo nie widziałam ,a opakowanie Kenzo jest białe przecież,a to jest bialo-niebieskie i ma niebieski napis Kenzo(DUŻY) Może opakowanie Kenzo wyglądało tak parę lat temu? miałam oryginał,ale zastanawiam się czy w ogóle taki mikroskopijne perfymy Kenzo wypuściło na runek/.Co o tym myslicie??>?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kupuję...
Bardzo często kupuję na Allegro, ale tylko książki - najgorsze, co może się przydarzyć kupującemu w tej kategorii produktów, to wyrwane kartki... Natomiast z kosmetykami nie chcę próbować. Po prostu BRZYDZĘ SIĘ błyszczyków i szminek sprzedawanych po "jednym zaledwie użyciu w celu wypróbowania koloru". A co do perfum, to wydaje mi się, że prędzej zaufałabym komuś, kto odsprzedaje niechciany prezent (albo zapach, który już mu się znudził), niż hurtownikom. Myślę, że w tym drugim przypadku rzeczywiście występuje handlowanie podróbkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zadziałała zasada \'do trzech razy sztuka\' ;) Dwa razy udało mi się zrobić świetny zakup - najpierw błyszczyk Diora za połowę ceny sklepowej - stuprocentowo oryginalny i ogólnie świetny kosmetyk; następnie jedne z moich ulubionych perfum za nawet mniej niż połowę ceny sklepowej (co prawda był to tester, ale dla mnie nie ma to znaczenia). Za trzecim razem.. dała o sobie znać moja pazerność i.. totalna naiwność. Zakupiłam puder \'Chanela\' .. za 50 zł.. i zorientowałam się po fakcie (jak już drogą pocztową szedł do mnie).. że jest to niestety podróba.. wystarczyło porównać kartonowe opakowanie oryginalnego pudru i tego podrobionego .. przyjrzałam się zdjęciu i zwróciłam uwagę na taki szczegół, iż oryginalne pudry są zapakowane w czarne kartoniki ze złotym paskiem U DOŁU opakowania, natomiast podróbki mają pasek przechodzący przez środek.. niby taka głupota, a jednak okazało się że miałam rację.. puder śmierdział tandetnymi perfumami z bazarku i koło oryginału nawet nie leżał.. przestrzegam przez kupowaniem pudrów Chanela czy Diora za 40 czy 50 zł ! Jeżeli decydujecie się już na zakup \'podejrzanie\' taniego pudru, to sprawdźcie na stronie Chanela czy Diora czy puder o takiej nazwie w ogóle istnieje .. jeżeli go nie znajdziecie na stronie producenta to oznaczać to będzie wyłącznie dwie rzeczy - albo, że jest to beznadziejna podróba, albo że jest to jakiś antyk sto lat temu wycofany ze sprzedaży, więc wątpliwej świeżości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
Potwierdzam!!!!!!!!!! DAMOLA- 2 razy dostalam wyschniety tusz- wiecej razy nic nie zamawialam...Przestrzegam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam od Pana Lemana60 podkład lasting performance - podkład ok, szybki miły kontakt, Od Pani Amoki7 kupiłam tusz double extension L\'oreala też wszystko ok od Pani Aleksandrii kupiłam Glam shine kolorek 47 wszystko ok Ja jestem zadowolona:) Wszystkie produkty są nowe, nieużywane i orginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krapcia
ja polecam gregwu, tylko do niej mam zaufanie w sprawie kosmetyków. zawsze orginały!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może znacie kogoś
sprawdzonego od wód toaletowych-mam na myśli orginały -testery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o testery perfum po niskich cenach - polecam użytkownika MAGOLA1. Tanio i fachowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Bourjois ? Kto ma podróby a kto oryginały ? Ostatnio wysypały się dziwnie tanie oferty kosmetyków tejże firmy.. To że Damola jest wątpliwa, to już wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam allegrowiczke Victoriasecret kupiłam u niej tusz Lancome za 19 zł taki malutki i jest wspanialy :)) nie kruszy sie nie opada :) wiec wam ja polecam :P ma fajna kosmetyki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sprzedaje i kupuje na allegro bardzo duzo. Raz zostalam zrobiona w balona bo chcialam kupic telefon kom za 800zl a on w oryginale kosztowal 2500. Niby sie upewnialam na szczescie stracilam \"tylko\" 200zl. Poza tym sprzedaje duzo firmowych(oryginalnych) kosmetykow, ktore przysyla mi moja ciotka z usa, bo ile mozna miesz tuszow czarnych? Jak juz dostaje trzeci to nowy wystawiam na aukcje. Zawsze sprzedaje rzeczy zgodnie z opisem i nit jeszcze nic nie reklamowal. I zelazna zasada: NIE DAJCIE SIE NABRAC,ZE MOZNA KUPIC COS ZA 1/3-1/4 CENY!!!!! Powodzenia w zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja często robię zakupy na allegro i na około 60 kupionych aukcji może ze dwie były do bani;) a tak wszystko ok. Co do perfumów to dwa razy kupiłam i były to testery w 100% oryginalne i tak na marginesie testery są lepsze bo trwalsze i bardziej intensywne:) dziwię się tylko dlaczego ci, którzy nie są zadowoleni z zakupu nie wystawiają negatywa? przecież to dzięki nim możemy uniknąć oszustwa a tak... jeśli ktos ma 98% pozytywu to nie znaczy, ze jest wiarygodny bo trzeba przeczytać negatywy i za co je otrzymał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsds
a skad ta informacja, ze testery sa trwalsze i lepsze? przeciezto bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez slyszalam taka opinie ze testery sa trwalsze i silniejsze... ..co zreszta wydaje sie byc bardzo logiczne i sensowne - oto wyjasnienie: >tester sluzy do wyprobowania zapachu na swojej skorze (bo wiadomo wszem i wobec, ze na kazdym ten sam zapach inaczej sie uklada:) )> >wiekszosc zapachow skomponowano na zasadzie kaskady - stopniowo uwalniaja sie rozne nuty zapachowe i po czasie perfum pachnie nam inaczej niz swiezo musniety na skore >w zwiazku z powyzszym psikamy sie testerem i wychodzimy z perfumerii, udajac sie na zakupy w galerii handlowej > w tym czasie co jakis czas wachamy nasze nadgarstki, zagiecia lokcia czy whatever w celu sprawdzenia sily i aktualnej nuty zapachu... ...oczywiste jest zatem, ze tester im trwalszy i mocniejszy....tym pewniejsza jest sytuacja : wracamy do perfumerii i kupujemy perfumy:) (choc to troche robienie ludzi w balona...:o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/show_item.php?item=29107732 http://www.gazeta.pedet.pl/x_C_I__P_7012684-7010001.html Tak dla przykładu porównajcie oba zdjęcia podkladu Loreal: różnią się między sobą! Np ilość linijek na jednym są 2 linijki tekstu, na drugim 3; na jednym jest rameczka na dole, na drugim nie ma! Ja nie mam wątpliwości ze to na allegro to podróba, cena też o tym trochę mówi! Ja wszystkie rzeczy staram sie tak sprawdzić, gorzej jak ktoś zamieszcza zdjęcie ze strony producenta a potem dostajemy tani bubel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to o tym testerach
to absolutna bzdura. Sama wiem z doświadczeń, że w perfumeriach Empiku częśto dolewało sie do kończącego sie testera trochę spirytusu i uzupełniało braki wodą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskowa
Ja też kupowałam na allegro cienie takie duże palety ruby rosa 48 kolorów u misiex5 i jestem bardzo zadowolona. Nie dość ze długo się trzymają to jeszcze były w bardzo przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj gini
gini aty nie zauważyłaś, żew allegro jest niemiecka wersja tego kosmetyku , a w tej drugiej ofercie angielska?? stąd inna ilość linijek tekstu poza tym żadnego paska tam nie ma, to slad naklejki taki jest na obu zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×