Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fotelik pomocy

Polecane posty

Gość gość

Witam prosze o pomoc w doborze fotelika dla rocznego dziecka. Teraz jezdzi w nosidełku do 10kg ale juz jej nie wygodnie, nie wiemy czy kupic 9-18kg 9-25kg czy do 36kg na zaś. druga sprawa ze jestem w ciazy i za pare msc bedzie mały dzidzius i on/a zajmie nosidelko a mała fotelik myslimy o takim 9-18 bo potem kupimy wiekszy dla małęj a dla drugiego dzidziusia zostanie ten 9-18 czy od razu kupic do 25 kg i potem drugiemu dziecku tez na 25 kg i miec z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Espiro sa ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile chcesz wydac? Najbezpiecznejsze sa foteliki do jazdy tylem 9-18 lub 9-25 kg. Sa drozsze ale u ciebie bylyby wykozystane dla 2 dzieci i moglabys sprzedac. Ja mam besafe izi plus do 25 kg. Jak chcesz cos tanszego spojrz na foteliki pl, sa tam testy. U moich rodzicow w samochodzie jest fotelik britax evolva 9 -36 i tez jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
espiro delta mamy juz 2 i jestem super zadowolona. cena przystępna i ma przynajmniej testy PIMOTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam klippan kiss2 - tylko tyłem, z pozytywnym szwedzkim testem plus, mamy od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni, a co najważniejsze córeczka jeźdzxi bezpiecznie. Roczne dziecko i fotelik montowany przodem to zupełne nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×