Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarniutka99

bieganieeee !!!

Polecane posty

hej ... zaczynamy biegać od dziś ?>? kto się przyłącza ? będziemy się wzajemnie motywować Co wy na to?? znajdzie się ktos chętny?? jesli tak, to wtedy wszystko uzgodnimy i wymienimy się doswiadczeniami. chcialabym zeby to forum dodało nam siły i wiary w siebie, a Wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja biegam od 14 miesiecy i jest super. Zaczynalam od marszobiegu, teraz 3-4 razy w tyg.biegne po 5 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z chęcią zobaczę postępy autorko. Biegam od dwóch lat. Niestety w październiku tamtego roku przestałam. I tak do teraz. Od tygodnia próbuję wrócić do normy. Póki co 6 km. Niestety, dziś rano po 2 km złapał mnie skurcz i trasy nie ukończyłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
póki co to ja dużo km też nie nabijam ... słaba kondycja a w dodatku pale papierosy ;/ ale mam nadzieje ze wciągne się w nałóg biegania a zapszestane palić ;) póki co to narazie musze sie zmuszac do wyjscia i biegania jak Ty miałaś ??? pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już długo biegam i wiem, że to wciąga. Wymieniłam tylko buty na wygodniejsze z http://air-max.pl/ i tak biegam. Fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filtr Antyspamowy
Każde, byle nie z tej SPAMERSKIEJ FIRMY! won spamerzy z free-run.pl !!! won spamerzy !!! won spamerzy !!!won spamerzy !!!won spamerzy !!! FREE-RUN TO SPAMERSKA firma global traders ltd z siedzibą w hong kongu ulica 905 workingberg 4147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×