Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Spontaniczna86

Invimed Wrocław

Polecane posty

Gość Spontaniczna86

Witam serdecznie leczę się w tej klinice i podchodzę do inseminacji w najbliższym tygodniu Jak sobie pomóc po zabiegu żeby nie stracic takiej szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak po zabiegu? A refunduje c***aństwo czy z własnej kieszeni? Moim zdaniem, jeśli daje państwo taka możliwość to można skorzystać. Nie byłam w klinice, ale słyszałam od znajomej pozytywne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana38
Jeśli chodzi o Invimed to in vitro refunduje MZ, no a sama klinika znana jest tego, że w klinice są lekarze, którzy zajmują się ściśle leczeniem niepłodności, sami specjaliści w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qkardka
A może któraś z Was leczyła się w Invimedzie w Warszawie? Planuję umówić się tam na wizytę i szukam opinii. Którego lekarza polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To racja, ze sa swietni specjalisci i fachowcy w tej dziedzienie. Invimed cieszy sie bardzo dobrymi opiniami. Bylam raz z kolezanka, bo byla na pierwszej konsultacji. Klinika zrobila na mnie ogromne wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam, że Invimed ma przede wszystkim bardzo dobrą skuteczność jeśli chodzi o zajścia w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiza38
Podobno to prawda, ale nie ma co się dziwić, bo lekarze z kliniki robią wszystko co w ich mocy aby się udało. Z tego co wiem od par, które były razem z nami to każda była zadowolona. Dwie dziewczyny już są w ciąży, a my mamy w tym tygodniu drugie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cud
ja zapisalam nas na wizytę tą pierwszą. Dziewczyny opiszcie jak to wszystko było u Was w Invimedzie w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayahh
Witam. Myślę, że klinika invimed we Wrocławiu to dobre rozwiązanie. Plusem jest to, że od początku do końca prowadzi Cię ten sam lekarz i ogólnie są tam dobre warunki leczenia. Moje leczenie zakończyło się sukcesem. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łinczka
tak, też polecam invimed z dokładnie tego samego powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klamona
ja w zeszłym roku leczyłam się w programie mz w invimedzie. To, co zrobil dla mnie mój lekarz jest nie do opisania... Autorko, czy już zdecydowałaś, gdzie pójdziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loraaaaa
No właśnie, też jestem ciekawa opinii o Wrocławiu. Także czekam na informację, którą klinikę wybrałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek gość
Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z „In vitro”. I jestem miło zaskoczona… byłam już na kilku wizytach, wybrałąm invimed we Wrocławiu. Strasznie mnie zdziwiło to, że pierwsza wizyta jest -50% ;:D nie mówię, że nie cieszy mnie to jeszcze bradziej :D Lekarze sa mega mili i w ogole mam wrazenie ze we wszystkie aspekty mnie wprowadzaja. Mam tez swojego koordynatora, który odpowiada na wszystkie pytania… wstyd się Przynach ostatnio dzwoniłam do tej kobitki o 8 rano, ale no… ona to rozumie denerwuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaagdalenkaaa
Ja się leczę w tej klinice. Niedawno byliśmy na spotkaniu z psychologiem. Teraz już jestem spokojniejsza, czekamy na dalsze procedury, biorę leki i niedługo podejście pierwsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się lecze w tej klinice :) 13.04.mam drugą wizytę. Podchodzę do procedury invitro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybulska
Nam się udało dopiero przy 3 próbie, wszystkie robiłamw Invimed we Wrocławiu jestem im bardzo wdzieczna za to że jestem mamą, a do tego chyba najszczęśliwszą na świecie, wszystkim będę zachwalać tą klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na cud
ja sie leczylam w wawie w invimedzie. 3,5 msc temu zostalismy rodzicami zdrowej pieknej córeczki urodzonej o czasie. to bylo pierwsze podejscie. zostal nam jeszcze jeden mrozaczek po ktorego wrocimy w maju badz czerwcu:) a sytuacja byla beznadziejna bo Maz mial klasy B czyli ostatniej nadajacej sie do zaplodnienia 1% plemnikow. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u jakiego lekarza jestes pod opieka? Możesz cos wiecej opowiedzieć? Aaaa i mam jeszcze pytanie ile czasu sie przygotowywaliście? Z mężem staramy sie o dziecko 2 lata, ciagle robimy jakieś badania i na tym sie kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na cud
gość, my u dr Wickiewicz.Pytaj o co chcesz - chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

04.06.2019 mieliśmy z męzem pierwszą wizytę w InviMed Wrocław. Wrażenia bardzo pozytywne. Bez porównania z Invictą we Wrocłwiu gdzie zostaliśmy potraktowani jak na produkcji. Niemiła Pani Doktor, nazwisko dwuczłonowe nie pamietam dokładnie jakie. Wydrukowała mi lekarz liste badań potrzebną do invitro juz na pierwszej zwizycie. Musiłam doprosic sie o badanie ginekologiczne a koszrt wizyty pierwszej 200zł. Nie polecam Invicty! W Invimed juz od wejscia calkowice inne podejscie do pacjenta. Lekkarz Żórawski bardzo miły Pan. Przygotował sie do wizyty, zapoznał z dokumentacja zanim weszlismy do gabinetu. Kieruje nas na inseminacje. I taki własnie był nasz plan juz na tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.06.2019 o 08:31, Gość Gość napisał:

04.06.2019 mieliśmy z męzem pierwszą wizytę w InviMed Wrocław. Wrażenia bardzo pozytywne. Bez porównania z Invictą we Wrocłwiu gdzie zostaliśmy potraktowani jak na produkcji. Niemiła Pani Doktor, nazwisko dwuczłonowe nie pamietam dokładnie jakie. Wydrukowała mi lekarz liste badań potrzebną do invitro juz na pierwszej zwizycie. Musiłam doprosic sie o badanie ginekologiczne a koszrt wizyty pierwszej 200zł. Nie polecam Invicty! W Invimed juz od wejscia calkowice inne podejscie do pacjenta. Lekkarz Żórawski bardzo miły Pan. Przygotował sie do wizyty, zapoznał z dokumentacja zanim weszlismy do gabinetu. Kieruje nas na inseminacje. I taki własnie był nasz plan juz na tym etapie.

Pani dr Waleśkiewicz - Ogórek.. o ile dr można ją nazwać.. też do niej trafiłam, niestety.. na 2 wizycie stwierdziła, że jak na następnej nie będę w ciąży, to tylko in vitro (ANI RAZU MNIE PRZY TYM NIE ZBADAŁA!). Owszem, prawdopodobnie na in vitro się skończy ale zanim do tego doszło, miałam kilka badań i zabieg usunięcia przegrody - na szczęście już u innego doktora :)

Nie polecam nikomu p. dr - arogancja i cwaniactwo - jak dla mnie naciąganie nieświadomych ludzi na pieniądze! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety ja tez miałam niemiłe spotkanie z panią doktor z ivicta wrocław ,tragedia.na samym początku mnie i męża zraziła, niemile traktowanie ,poganianie że nie ma czasu ,pogubione dokumenty i niprofesionalne podejscie personelu,odradzam tej kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×