Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiaa 911

Pytanie o aparat ortodontyczny

Polecane posty

Gość kasiaa 911

Mam pytanie mam 24 lata i kiedys nosilam staly aparat na gornej szczece. Po zdjeciu aparatu cieszylam sei ze mam proste zeby i nie nosilam aparatu retencyjnego i zęby znowu sie wykrzywily. czy mozna założyć aparat ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak o stały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz jak chcesz jesli ci to potrzebne ja kiedys mialam staly jak mi zdjeli dali mi tylko na gore mialam go zakladac na noc ale czesto tego nie robilam bolalo tak ze nie moglam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaa911
bo słyszałam że takie zakładanie aparatu nie jest obojetne dla zebow zeby je przemieszczac tam i z powrotem a druga sprawa ze sa one szlifowane po sciagnieciu aparatu czy cos;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo aparat oslabia zeby ja do dzis nie moge ugryzc np.jablka bo za twarde mam za slabe zeby ale po co chcesz drugi raz ? az tak ci sie wykrzywily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa911
wykrzywily sie nie az tak jak mialam na poczatku, teraz chcialam założyć na góre i dół wtedy jeszcze nie pracowalam i rodzicow nie bylo stac na 2 luki. Nie sa tragiczne ale mi przeszkadzaja te szpary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa911
ja tam nic nie zauważyłam żeby aparat mi zęby osłabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam 2 przez 5 lat jak chcesz no to idz do ortodonty moze nie musisz miec stalego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi niestety bardzo bola jak cos twardego gryze nawet jak zuje gume moze przez to ze tak dluo go nosilam no i mam od zawsze problemy z dziaslami a jak mialam aparat to mialam 4 szczoteczki plyny do plukania i pasty specjalistyczne bez tego to by mi te zeby chyba wylecialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×