Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżemidło

Jakie imiona są ładne waszym zdaniem? mam wrażenie, że wasze dzieci mają numery

Polecane posty

Gość gość
Mój syn nazywa się Michał,córkę nazwę Maja:) bardzo mi się podoba to imię. W rodzinie mam nicole i moja starsi ludzie na nią mówią Cola:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn nazywa się Michał,córkę nazwę Maja:) bardzo mi się podoba to imię. W rodzinie mam nicole i moja starsi ludzie na nią mówią Cola:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie podoba mi sie to co sie zle kojarzy np Edyta, Magda, Lukasz, Tomek nijakie Kamil, Mateusz, Kacper oklepane ktore kiedys w czesci mi sie podobaly ale teraz dziecku bym tak nie dala Julia, Jakub, Aleksandra, tzw hity z zagranicy tez odpadaja ladne imiona i jak dla mnie z dusza to dziewczynka JOANNA ALICJA DOROTA- to cyba najlepsze gdyz powyzsze zajete a ponizej to taka rezerwa WANDA MARIA CELINA HELENA chlopcy MACIEJ- moj nr jeden GRZEGORZ DOMINIK JAN JOZEF STANISLAW WOJCIECH-ale to imie jest juz w rodzinie a nie lubie kiedy sie dubluja moje dzieci to LIDIA- i WIKTOR-imie wybrane w 1999r wiec jeszcze popularne nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat ale szkoda, ze tyle wyzwisk, chyba zupelnie niepotrzebnie; mi sie osobiscie podobaja imiona proste, zwyczajne, niektore 'strasze' imiona-dla chlopca Adam, Piotr, Szymon, Wojtek, Bartek, Rafal, Krzysiek, Janek, Antos, Julek dla dziewczynek tez i sie podobaja 'starsze imiona-Basia, Zosia, Marysia, Antosia, dla dziewczynek podoba mi sie jeszcze, Lucja (nie mam pl znakow), Blanka, Lilka, Pola, Gabrysia Czesto jest tak, ze imie kojarzy nam sie z konkretna osoba, czasem pozytywnie czasem negatywnie, mi sie nie podobaja imiona mocno udziwnione i te tzw zagranicze, choc chyba zadne imie jakos nie podnosi mi cisnienia;-) dodam tylko, ze moja corka, to Julia, jest juz nastolatka wiec w jej grupie wiekowej jest jedna w szkole ale imie potem stalo sie bardzo popularne ale i tak uwazam, ze jest bardzo ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 2015.03.12 Mnie też nie podoba się imię Daniel. Mam takie skojarzenia jak Ty. gość jjnb Imię Gabriel jest bardzo ładne, natomiast Gabriela mi się nie podoba. Jak będę mieć synka to imię będzie na liście, poza tym kojarzy mi się bardzo anielsko:) Każde imię jest ładne na swój sposób, ważne aby rodzicom się podobało, a nie sąsiadce. Moje ulubione imiona to: ~dla dziewczynki: Aurelia, Rozalia, Antonina, Helena ~dla chłopczyka: Stanisław, Gabriel, Jan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też się szalenie podoba imię Dagna, ale mąż się nie zgodził ani na takie imię, ani na Dagmare. i tak oto mamy Kingę. idealnie do młodej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie podoba imie Eryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w ciazy I mam imiona dla dziewczynki: Hanna albo Izabela, uwazam ze sa jedne z normalniejszych, natomiast nic mi nie przychodzi do glowy jesli chodzi o chlopca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynaczka4
Dlaczego samie nie decydujecie o imionach Waszych dzieci, ale pytacie na forum? Przecież Wam ma się podobać imie Waszego dzieciaka, a nie tym krytykującym wiecznie na kafeterii.Mam córeczkę i nie pytałam tutaj.Wybierałam imie z moim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.03.12 Nie ma takiego imienia Dagna tylko Dagmara debilko nie można dawać jakichś głupich skrótów i zdrobnień potem sobie wołaj na nią jak chcesz ale w urzędzie musisz dać na imię poprawnie czyli DAGMARA! xx Jest. Nawet u mnie w rodzinie. xxx Mama Nicolle tak, tylko twoje dziecko ma francuskie nazwisko ojca i to imię nabiera trochę innego wydźwięku. Choćby nie wiem jak było piękne imię o "amerykańskim" brzmieniu, to z polskimi nazwiskami nie brzmi za dobrze. xxxx Mama Anastazji, a nie boisz się, że w dobie zachwytu nad chłamem pt. "50 twarzy Graya", zrobiłaś córce krzywdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.03.13 dodam tylko, ze moja corka, to Julia, jest juz nastolatka wiec w jej grupie wiekowej jest jedna w szkole ale imie potem stalo sie bardzo popularne ale i tak uwazam, ze jest bardzo ladne x Julie królowały już 15 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziewczynek podobają mi się: Ida, Gabriela, Diana, Anastazja, Izabela, Eliza, Aniela, Alicja, Hanna, Magdalena, Małgorzata, Kalina, Laura, Karolina. Dla chłopca: Paweł, Piotr, Bartek, Marcin, Marek, Łukasz, Tomasz, Mateusz, Maksymilian, Robert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj synek bedzie Piotr Ignacy a corcia Antonina Judyta pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×