Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maryska000

depilacja laserowa krakow

Polecane posty

Gość Maryska000

czy ktos z was robil sobie depilacje ta duza nowa głowica lasera light sheer duet? ja robilam zabiegi ta mała ktora strasznie bolala, a pani w gabinecie Estetica w krakowie przy sławkowskiej mowi, ze juz nie trzeba robic znieczulenia bo podobno prawie w ogole nie boli. i ze jeszcze jakies urzadzenie z zamrozonym powietrzem dmucha i znieczula. ktos tam robil tez zabiegi i potwierdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Depilacja laserowa nie powinna aż tak boleć jak opisujesz, przejdź się do innego gabinetu w Krakowie i sprawdź jak tam wyjdzie z depilacją http://wydepiluj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEJ ja robiłam depilację bikini i całych nóg laserem Light Sheer Duet - salony De LUX maja dobre ceny, działają w wielu miastach w Polsce (Bielsko-Biała Gdańsk Kalisz Kielce Kraków Łódź Opole Poznań Sosnowiec Toruń Warszawa, Wrocław). Z efektów jest bardzo ale to bardzo zadowolona, ponadto można otrzymać zniżkę 20% na pierwszy zabieg, a co lepsze, jak potem Wy znajdziecie kogoś komu polecicie którykolwiek z salonów DE LUX macie na jeden zabieg 50% taniej, opłaca się jak nic zainteresowanych proszę o kontakt bm5@o2.pl W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zaoferowania 20% rabatu na pierwszy zabieg depilacji laserowej (laserem diodowym Light Sheer) w Laser Delux na terenie całej Polski. Osobiście korzystam z usług salonu w Sosnowcu, panuje tam bardzo miła, kameralna atmosfera, zero skrępowania. Panie są sympatyczne i uśmiechnięte. Jeśli jesteś zainteresowana otrzymaniem rabatu napisz do mnie. Mój mail : madda.lena@o2.pl Na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Z
Jestem zachwycona Laserem Light Sheer Duet, zabieg bezbolesny. Chodziłam do Vici Clinic w Krakowie, mają najtańszą ofertę w mieście , cena małej partii 100 a dużej 200zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam do zaoferowania rabat na pierwszy zabieg w wysokości 20% dla nowych klientów w całej Polsce na zabiegi w salonach Laser DeLux. Sama jestem ich klientką i bardzo jestem zadowolona. Osoby zainteresowane rabatem proszę o kontakt agga2612@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdajesz sobie sprawę z tego że po 25/30 latach odpadną ci całe połacie naświetlanej laserem skóry? Będziesz miała skórę z przeszepów! To będzie droga inwestycja na tzw wynajem lub kredyt-na jedno wychodzi-nie płacisz to ci zabierają to czego nie płacisz- a jak będziesz żyć bez skóry? Komórki tkanki twojej skóry rozpadną się za jakieś 20lat w takim tempie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdajesz sobie sprawę z tego że po 25/30 latach odpadną ci całe połacie naświetlanej laserem skóry? Będziesz miała skórę z przeszepów! To będzie droga inwestycja na tzw wynajem lub kredyt-na jedno wychodzi-nie płacisz to ci zabierają to czego nie płacisz- a jak będziesz żyć bez skóry? Komórki tkanki twojej skóry rozpadną się za jakieś 20lat w takim tempie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×