Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
Shatyn jak widzę, jest dla was obsesją. Nawet jeśli go nie ma to sobie wymyślacie jego istnienie. Naprawdę nie możecie bez niego żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma za co... Ten atak frustracji wziął się u moich "rozmowców" z powodu dzisiejszej klęski Antoniego M. razem z wyznawcami. Widac był na jego konferencji jak się miotał, plótł bzdury pomieszane z idiotyzmami i podlane oszołomstwem. Konferencja prokuratury wojskowej byłą za to fachowa, konkretna i co tu mówic, druzgocąca dla oszołomstwa. Wszyscy fachowcy w temacie wypadków lotniczych i dyscyplin pokrewnych mówią jak jeden mąż. Nie było zamachu, był wypadek spowodowany przez pilotów. I ta smutna prawda powoduje u oszołomów ogromną, trudną do zniesienia frustrację i tego dali dzisiaj wyraz. A tutejszych frustratów dodatkowo dobija fakt, że ja zwykle to ja miałem rację a nie on x chcialbym poznac jego dilera niezly odlot ma nasz kolezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn odblokowałem ci topa, należy mi się 5 szekli od Ciebie שקל חדש x wyliz mu pupcie to wystarczy geiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciagle wracam do Dudy :p Jak donosza media Duda był lobbystą Biereckiego, kiedy to ważyły się losy nadzoru nad SKOKami. Dziennikarz Żakowski złożył propozycję Dudzie żeby zjawił się w TOK FM i porozmawial na tematy nie propagandowe , ale istotne. Miąłby wtedy szansę porozmawiać i wytłumaczyc jak to było. Przeciez nie musial wiedzieć specjalnie duzo, o co idzie gra, tak jak nie wie dzisiaj o euro ( oprócz oczywiście o wysokości swojej gazy w tej walucie :P:) ) To , że Duda jest żółtodziobem to nie żaden wstyd i widac wyraźnie, że stara się dopasowac do roli jaką mu wyznaczył Kaczyński. Ale to za mało. :P Ciekawe czy Duda podniesie rękawicę, ktora rzucił w jego kierunku Zakowski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o Korwinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to w chwili obecnej najlepszy kabaret :-) Ja mam wrażenie że te jego brednie on nie pisze wcale poważnie. On sobie robi takie jaja tylko.:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościcie Shatynowi światowego życia, codziennie w innym kraju, w luksusowym hotelu z netem. Zazdrościcie mu wiedzy garściami czerpanej ze szmatławca rydzykowego. To dla Was specjalnie przytacza najstotniejsze kwestie poruszane przez ojca dyrektora, ale Wam Bidoki nie chce się tego czytać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn jak widzę, jest dla was obsesją. Nawet jeśli go nie ma to sobie wymyślacie jego istnienie. Naprawdę nie możecie bez niego żyć? > > Shatyn to nie obsesja, to jajaaaaaaaaaa jak berety :D Kto inny, jak nie Shatyn, pozwoliłby z siebie zrobić takie pośmiewisko?;) btw Shatyn jest zawsze, tylko czasami w orange :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komorowski straszy w Wielkopolsce… wyjściem z Unii Europejskiej (!). Witają go gwizdy i styropianowe krzesło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sejm przyjął ustawę, dzięki której powstała KNF, głosami PiS i jego koalicjantów. Cała Platforma Obywatelska głosowała wówczas... przeciwko. PO nie chciała objąć zatem nadzorem finansowym nie tylko SK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda i bezpieczeństwo by PO? Po remoncie za 60 mln zł zawalił się sufit dworca. Wyremontowany na Euro 2012 kosztem 60 mln zł dworzec Warszawa Wschodnia nie przetrwał trzech lat. Część sufitu na dworcu nie wytrzymała i się oderwała. Kawałek, który odpadł, ma około 70 metrów kwadratowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Nikt z wyjątkiem podatników, którzy za naprawę felernego sufitu zapłacą jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
Ciekawe czy Duda podniesie rękawicę, ktora rzucił w jego kierunku Zakowski ? >>> Nie. Albowiem Żakowski jest resortowy. Nie wiedziałeś ???? :classic_cool: Zresztą Duda stosuje metodę taką: tym szybciej się g..o odklei od niego im dłużej będzie udawał że go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zgoda i bezpieczeństwo by PO? Po remoncie za 60 mln zł zawalił się sufit dworca. Wyremontowany na Euro 2012 kosztem 60 mln zł dworzec Warszawa Wschodnia nie przetrwał trzech lat. Część sufitu na dworcu nie wytrzymała i się oderwała. Kawałek, który odpadł, ma około 70 metrów kwadratowych. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Nikt z wyjątkiem podatników, którzy za naprawę felernego sufitu zapłacą jeszcze raz. >>> Zgoda i bezpieczeństwo to hasło Bronisława. A nie PO. PO owszem wspiera i finansuje Bronka. "Zgoda" ma się tak do tematu który poruszasz jak pięść do nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt z wyjątkiem podatników, którzy za naprawę felernego sufitu zapłacą jeszcze raz.xxNa to jest jeszcze gwarancja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialbym poznac jego dilera niezly odlot ma nasz kolezkaxxxNo to napisz dlaczego tak uważasz. Co w moich postach, konkretnie, na to wskazuje i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Afera" SKOK-ów? To pestka. Bronisław Komorowski głosował przeciwko powstaniu KNF! Reżimowe media i PO atakują Andrzeja Dudę za to, że chciał wyjęcia SKOK-ów spod kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Nie dodają jednak, że KNF powstała za rządów PiS - w 2006 r. - i że przeciwko jej powołaniu głosował... Bronisław Komorowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn to w chwili obecnej najlepszy kabaret usmiech.gif Ja mam wrażenie że te jego brednie on nie pisze wcale poważnie. On sobie robi takie jaja tylkoxxTylko jak prosze o zacytowanie rzekomych bzdur które wypisuje, okazuje się wtedy, że żadne bzdury nie istnieją i nie ma czego zacytować...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrościcie mu wiedzy garściami czerpanej ze szmatławca rydzykowego. xxxSkoro ty czerpiesz wiedze, że szmatławca to myślisz że inni też?Bidusiu....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to jest jeszcze gwarancja... x x stuletnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto inny, jak nie Shatyn, pozwoliłby z siebie zrobić takie pośmiewisko?xxTo opisz na czym to "pośmiewisko" polega. Z konkretami, cytatami i uzasadnieniami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stuletniaxxNie. O ile pamiętam to ośmioletnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reżimowe media i PO atakują Andrzeja Dudę za to, że chciał wyjęcia SKOK-ów spod kontroli Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). xxNie. Nie chciał dopuścić aby SKOKi były objęte tą kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga!Przybyli....głupi i głupszy;) Kabaret czas zacząć. Powitajmy Shatyna i falę hejtu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fala hejtu dziś shatyn odblokowałem ci topa, należy mi się 5 szekli od Ciebie שקל חדשxxPrzy piweczku, koszernym, się rozliczymy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie chciał dopuścić aby SKOKi były objęte tą kontrolą. x I dlatego Komorowski łosował przeciwko powstaniu KNF!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś z historii pała.wtedy w Gdańsku nie mieszkali Polacy. tych co mieszkali przed wojną, w czasie okupacji wymordowano lub wywieziono.xxxTo oczywista oczywistość, dlatego właśnie napisałem o zemście ludzi radzieckich na Niemcach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego Komorowski łosował przeciwko powstaniu KNF!xxNie wiem. NApisz do niego maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×