Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Shatyn

WYBORY WYBORY WYBORY nowa edycja

Polecane posty

Gość gość
Wrak został przebadany a kopie zrobili polscy specjaliści a nie je otrzymaliśmy.Czyli jak widac twoje "argumenty" nie przetrwały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to już wszystko? Wymieniłeś dwie rzeczy które nie mają znaczenia dla śledztwa i nie podałeś ani jednego uzasadnienia.Jednak jak widzisz specjaliści sa niezbędni.Ty tylko pobredzić sobie możesz na podstawie własnego omamu.A jedyne co ci może śmierdzieć to twoje nieprane skarpety i brudne nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co badać kopie nie lepiej orginaly ? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze "oryginały".Po drugie.Oryginałów się nie bada bo mogą łatwo ulec zniszczeniu (każde "przepuszczenie" w celu odczytu to zniszczenie częsci magnetycznej taśmy".ZAWSZE pracuje się z kopiami a w razie wątpliwości, porównuje się z oryginałem (co nastąpiło parę razy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O brudne nogi :-) mowisz komorowskim :-):-):-) Jesteś dowcipny jak pan prezydent ale w czytaniu z kartki i tak mu nie dorównasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "mówię Komorowskim" bo to tobie coś śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu Holendrzy badali orYginaly skoro lepiej kopie ? :-):-):-) Glupi ci Holendrzy jacyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Holendrzy też badali kopie z oryginałów.Z jednym zastrzeżeniem.Nie wiem czy w nowoczesnych samolotach zapis nie jest dokonywany na kościach pamięci a nie na taśmie.Zresztą w każdym razie postępowanie jest takie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg rozumowania Shatyna vel pragnienie Macierewicza każdy jest głupi kto nie zgadza się z jego sektą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wg rozumowania Shatyna vel pragnienie Macierewicza każdy jest głupi kto nie zgadza się z jego sektą.xxTo na poparcie tego zacytuj moje TRZY posty z których coś takiego wynika.A potem wszyscy pośmiejemy sie z ciebie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do... gość dziś Gdzie napisano, że badano oryginały a nie kopie?Podasz link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to ja zacytuje...xŚledczy badali rejestrator, który zawiera nagrania rozmów z kabiny pilotów. Urządzenie to "było uszkodzone, ale pamięć pozostała nietknięta i nie znaleziono żadnych dowodów lub wskazówek świadczących o tym, że przy nim manipulowano" - oświadczył OVV.xxA więc prawdopodobnie to była kośc pamięci a nie taśma...Zresztą jak pisałem i tak pracowano na kopii bo takie są procedury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jeden fragment...x"Brytyjczykom przekazali skrzynki Malezyjczycy po tym, jak po kilku dniach oddali je separatyści początkowo chcący je przetransportować do Moskwy.xWedług ekspertów, którym udało się już zgrać dane z rejestratora rozmów w kokpicie, nikt przy nim nie manipulował. "xxJuż jasne czy jeszcze wytłumaczyć coś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jasne. Ziemia jest plaska, bo tak tłumaczył arabski duchowny :) zero pokrycia faktami, a mamy wierzyć. Smiesny jesteś, mówił ci to ktoś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt podałem właśnie w cytacie powyżej...Ale powtórzę jak nie dotarło..x"Według ekspertów, którym udało się już zgrać dane z rejestratora rozmów w kokpicie, nikt przy nim nie manipulował. "xxWidzisz określenie "udało sie ZGRAĆ" czy jeszcze to co ciebie nie dociera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisałeś źródła czy rejestrator był kalingradzki, czy polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu jeszcze jeden FAKT...xNigdy nie ma stuprocentowej pewności, że to, co zostanie zaprezentowane jako odczyt czarnej skrzynki, to ostateczność - powiedział w TVN24 Paweł Jajkowski, producent czarnych skrzynek ATM, podkreślając, że trudno czasami rozszyfrować zniekształcone słowa. xZaprzeczył jednocześnie, by z oryginału czarnej skrzynki udało się odsłuchać więcej niż z jej kopii. - Chciałem się odnieść do słów pana posła Kurskiego (Solidarna Polska - red.), że gdybyśmy mieli oryginał, to więcej byśmy wiedzieli. Nic byśmy więcej nie wiedzieli, ponieważ gdybyśmy oryginał przepuścili przez instytut Sehna (w Krakowie - red.), to po paru dniach nic byśmy z tej taśmy nie mieli, ponieważ każdy odsłuch powoduje, że jakość tego zapisu jest coraz gorsza - powiedział Jajkowski.xI dodał, że procedura jest taka, że zawsze pracuje się na zrobionych wcześniej kopiach, które następnie wielokrotnie się odsłuchuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie napisałeś źródła czy rejestrator był kalingradzki, czy polski.xxO jaki rejestrator pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fala hejtu
shatyn po lekturze waszych postów jedno ci mogę obiecać. więcej nie wywołam maupki z lasu :classic_cool: dobranoc :D🖐️ a jak kogoś tu urazi tzn. że czuje się wywołany do odpowiedzi za co ja już nie odpowiadam bo póki co nikogo nie wskazuję :-P ale miło mi że moje celowo niesympatyczne wpisy są "łykane" bez popitki bo nie jestem tu po to by mnie lubiano a tylko po to by mieć tu swój wentyl ... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc fala...Spokojnie jak na wojnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak metnie tlumaczysz ze przyklad z arabskim mądralom jest najlepszy :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam, że Paweł Jajkowski jest, jak widać, specjalistą od czarnych skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak metnie tlumaczysz ze przyklad z arabskim mądralom jest najlepszy xxJeśli czego nie zrozumiałeś to chętnie ci wytłumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co dla ciebie jest mętne?Może to?x"I dodał, że procedura jest taka, że zawsze pracuje się na zrobionych wcześniej kopiach, które następnie wielokrotnie się odsłuch*je."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to?x"Nic byśmy więcej nie wiedzieli, ponieważ gdybyśmy oryginał przepuścili przez instytut Sehna (w Krakowie - red.), to po paru dniach nic byśmy z tej taśmy nie mieli, ponieważ każdy odsłuch powoduje, że jakość tego zapisu jest coraz gorsza - powiedział Jajkowski."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz Myrevin. to nie on mętnie tłumaczy tylko ty za dużo pijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty takie glupoty pleciesz może ty z komisji pana Laska jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie głupoty? Zacytuj i uzasadnij dlaczego tak to określasz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wróć i przeczytaj co napisałeś dzisiaj .Prosisz i masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×