Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maciek26

młody spoko bezrobotny ambitny wyjedzie do niezaleznej fin. pani na stałe

Polecane posty

Gość Maciek26

Witam. Mam niespełna 26 lat jestem w rozterce od dobrych 4 lat. Za malolata zaprzepaściłem edukację względem kolegów. Wtedy nawet sobie sprawy nie zdawałem jakie bedą tego późniejsze konsekwencje. To znaczy brak skończonej szkoły(a to nie tak zebym naprawdę miał problemy z nauką.myślę ze jestem na tyle ambitny i dość inteligentny aby wieść nadal taki nijaki żywot) chodzi o to ze w moim małym miasteczku już nie ma dla mnie optymistycznych perspektyw-wręcz przeciwnie moim celem jest się stąd wydostać i zamieszkać z miła samotną panią. Być na jej wyłączność oraz wspólnie sobie żyć z dnia na dzień. Jeśli zaś chodzi o te sprawy damsko męskie to wiem ze na początku zazwyczaj jestem nieśmiały lecz to kwestia dalszego poznania z panią a w trakcie będę coraz to bardziej otwarty. Nie mam tu planów na życie w moim mieście i nic mnie tu nie trzyma lecz zarabiam tu codziennie dorywczo grosze aby zjeść posiłek wiec nie ma mowy o wybieganiu w przyszłość. Zyje tu a raczej jakos wiąże koniec z końcem z dnia na dzień. Zaopiekuje się myślę z wzajemnoscia samotną i zaniedbana pod względem czulosci oczywiście starszą ode mnie panią która wie czego chce i to osiąga. Jak już wspomniałem mam 26 lat ale nie wyglądam na tyle (mlodziej) jestem wrażliwy na czyjąś krzywdę lecz troszkę zawodu już doświadczyłem na człowieku. Jestem szczery otwarty jak na dotychczasowy tryb życia to fizycznie nie jestem aż tak zaniedbany nie miałem nigdy problemów z płcią przeciwna lecz od ostatniego związku minęło aż 4 lata. Potrafię żyć bez seksu choć czasami tylko dzięki fantazji i szerokiej wyobraźni. Nie szukam przygod ale w łóżku jestem otwarty na wszelkie propozycje. Oczekuję od pani do lat 45 ze postawi się w mej sytuacji i pomoże mi wspólnymi siłami zacząć nowy rozdział w życiu. Wdzięczny będę na każdym kroku za podanie mi ręki i będę tą rękę całował. Czego oczekuje z charakteru WYROZUMIALOSCI oraz BLISKOSCI EMOCJONALNEJ. Gdyby jakas pani chciała zobaczyć mnie wizualnie to podam ku temu wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×