Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MickeyMauz

Praca przed komputerem

Polecane posty

Witam, mam do zaprezentowania nową jak i młodą lecz dobrze znaną formę zarobku z którą zapewne już nie raz można było mieć styczność. Chodzi tu oczywiście o wypełnianie ankiet online. Jeśli szukasz pracy i podobnie jak ja nie chcesz ograniczać się jedynie do jednej formy zarobkowania, a także możesz poświęcić codziennie minimalną część swojego czasu jaką spędzasz przed monitorem na coś co pomogłoby podreperować Twój budżet to z wielką chęcią zapraszam Cię do projektu. Zastanawiało Cię kiedyś jak produkty codziennego użytku są dobierane tak aby zadowolić konsumentów? Skąd ludzie odpowiedzialni za marketing firmy czerpią pomysły co zmienić, a co ulepszyć w ofercie ich firmy? Odpowiedzią są ankiety internetowe. Serwisy zajmujące się tym tematem działają w obie strony. Zrzeszają zarówno ludzi chcących podzielić się swoją niezależną opinią z konsumentem i trochę na tym dorobić oraz proponują swoją ofertę korporacjom, które chcą poprawić jakość własnych produktów. Ty należysz do pierwszej z grup i to Twoim zadaniem będzie dzielenie się z firmą swoją opinią za którą, bo nic na tym świecie jak dobrze wiadomo nie robi się nigdy za darmo, będziesz otrzymywał stosowne wynagrodzenie. Mogę przytoczyć własny przykład, który zobrazuje, że Twój wkład w wypełnianie ankiet i czytanie płatnych maili reklamowych nie będzie rzeczą kompletnie pozbawioną sensu tj. nudną. "Wypełniłem potrzebny kwestionariusz, zaznaczyłem moje zainteresowania, chciałem się przekonać czy nie przyślą mi aby znowu tych wszystkich pozbawionych sensu i logiki reklam na moją skrzynkę internetową. Moi mili, dostałem ankiete dotyczącą nowego piwa znanej polskiej marki, którego nazwą oczywiście nie mogę się tu posłużyć, ale która od razu mnie zaciekawiła. Pytano mnie o smak jaki preferuje, o to co najbardziej mną kieruje (butelka, etykieta, cena) podczas zakupu piwa. Pokazano mi nawet jak ma się to nowe piwo prezentować na pułce sklepowej. Dano mi możliwość realnego wpływu na to jak ma wyglądać mój wybór jako konsumenta, wybór doboru najlepszego moim zdaniem produktu. " Jest oczywiście jeszcze wiele innych przykładów, po kosmetyki, samochody, produkty spożywcze, ale zabrakłoby mi czasu aby dobrze to zobrazować. Na start dostaniesz 20 zł, jedna ankieta to stawka od 1 zł do 20 zł, jeden przeczytany, płatny mail to stawka do 1 zł. Myślę, że to prawdopodobnie jeden z niewielu sposobów na to żeby może i nie wzbogacić się o jakieś niebotyczne sumy, ale zwyczajnie sobie dorobić i podzielić się ze światem swoją opinią na dany temat. Jeśli jesteś zainteresowany i przykułem Twoją uwagę ponieżej (w odpowiedzi) podaj e-mail na który będę mógł wysłać Ci zaproszenie do projektu. Zastanów się jednak dobrze czy chcesz w tym projekcie aktywnie uczestniczyć czy tylko przysłowiowo "pobawić się". To ważne ponieważ szukam osób, które chcą coś zdziałać i nie są nastawione na nierealne sumy rzędu "4 tyś. zł miesięcznie". Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca przed komputerem? A nie czasem "przy komputerze" :) Poza tym to ściema, a nie żadna praca. Tyle już tu było mówione o wypełnianiu ankiet i klikaniu w reklamy, że nie ma sensu się powtarzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź na rekrutacyjnarewolucja.pl, storna z wieloma ofertami wartymi Twojej uwagi sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisałe się jak głupi a to pewnie kolejny pseudo biznes typu klikanie w reklamy czy polecanie jakiegoś gowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarejestruj sie na: https://www.qassa.pl/336550 a nastepnie wypelnij ankiety (za to juz płacą), graj w gry, czytaj maile i przede wszystkim zapraszaj znajomych (na tym zarobisz najwiecej). Kilka dni wytrwałości 4-5 znajomych i masz wypłate 50zł. Na prawde sie opłaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.qassa.pl/336550 zarejestruj sie i zarabiaj łatwą kase! Im wiecej poleconych tym wieksza wyplata:)Bardzo prosty sposob na spora kaske!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×