Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy kobieta bardziej kocha bogatszego?

Polecane posty

Gość doswiadczony 41
Zaradne kobiety biorą się ze sponsoringu lub oskubania delikwenta po rozwodzie.Następne to dziedziczki,rzadki kiedy wynika to z ich ciężkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pisze przecież ze ja zarabiała m więcej. A czemu chciałam być z nim?Proste ,kochalam go chciałam abyśmy mieli dzieci,ślub,razem zamieszkali,razem się wspierali czasem kłócili ,ot życie.takiej stabilizacji.To chyba nie zbrodnia wyjść za kogoś kogo ie pokochalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sama pisałaś że kobieta kieruje się ambitnością faceta. Pozatym kazda się uważa za piękność a na ulicy widać co innego.....często to facet jest atrakcyjniejszy tylko kobiety mają zawyżone mniemanie o sobie Ale uroda to niewielki elementy w doborze kobiety.To czemu cie zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj no czemu.No nie kochał mnie to zostawil. Jak to ujął:nie czuje juz tej iskry.A wiązać się jeszcze nie chce. Z reszta stare dzieje,bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
knbjb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko gdzie ich szukac?hahaha jak narazie to wokolo przewaznie golodupcy:):)hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być bogaty, ale powinien mieć stabilną, pracę, mieszkanie i samochód, żebym nie bała się zajść w ciążę. A wiadomo, że kobieta w ciąży szybko może stracić pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to materialistka, kocha przystojniejszego ale jest z bogatszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego facet zawsze wybierze ladniejsza dziewczynę? Moje piękne koleżanki dawno maja facetów i mężów a ja nadal sama jestem.Dla facetów nie liczy się wnętrze tylko wygląd. Co z tego jak jestem szczupła 47kg na158cm,jak twarz mam nie ciekawą(tak maluje się)wlosy-trzy na krzyż ,od dziecka takie liche,zero praktycznie biustu (takie male A). Przez wygląd nie mogę nikogo znaleźć.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz żonatego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jaką cholerę być żonatym?Żeby się poświęcać i jeszcze go utrzymywać?blehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam mojego męża kiedy miał 30lat,miał wiele kobiet ale kiedy mnie poznał to zakochał sie od pierwszego wejrzenia .Nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy ze byłam taka ładna.On juz był ustawiony i tym mi imponował,zawsze facet z kasa ,ekstra fura imponuj***ardziej kobiecie niż taki golasek i równolatek. Kasa u faceta jest bardzo ważna +dobra praca aby zapewnić kobiecie odpowiedni status materialny.Takiego sie bardziej kocha takie są niestety realia życia.Nie wyobrazam sobie teraz życia z facetem pieknym który przyniesie do domu 1500zl i jeszcze mieszkanie ciasne wynajete,na nic nie starcza,na fajne ubranie.kosmetyki,buty,wyjazdy weekendowe,urlop itd.żeby facet był najpiękniejszy to milość sie skończy."Nie ma gorszej nedzy jak nie ma pieniędzy".Taka prawda.Wszystkie kolezanki były zdania ze poleciałam na kasę i to prawda a teraz mi zazdroszczą bo nadal siedza w tej "dziurze"w której sie urodziłysmy a ja jestem "panią",nawet spotkania klasowego zorganizowac nie chcą.No tak,nie chcą bo o czym będą opowiadać ile sie w Pepco czy w Biedronce zarabia.Szkoda mi ich,trzeba było myśleć głową a nie pupcią .A teraz męczą sie z tymi golasami z ktorymi "wpadły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×