Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Reumatyczne zapalenie stawów

Polecane posty

Gość gość
reumatoidalne zapalenie stawów to straszna choroba, wiem po mojej kolezance, ktora choruje od kilku lat. Wspolczuje jej bo kazda zmiana pogody jest dla niej bardzo przykra, bo wiąże sie z bólem stawów :(( ona akurat stosuje rózne srodki, chodzi do lekarza i robi badania. Poleciła tez strony o rzs np. te http://rezasta.net. Blog osoby chorej, która bardzo obrazowo pisze o tym co ją spotkało. Dużo zdrówka życze wszystkim chorym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość costronia2
Też borykam się z reumatycznym zapaleniem stawów już od kilku lat, jeżdżę po szpitalach i... niestety problem nie znika, ale mozna sobie radzic z bolem. Przy zmianie pogody boli mnie juz mniej dzieki https://www.ichemia.pl/472,kora-wierzby-bialej-400mg-90-kaps-.html - tabletki z wierzby bialej robia naprawde dobra robote polecam sprawdzic i sie przekonac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzata t
Czy ktoś stosował moze Levasan? Zastanawiam się na kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam tą chorobę, od lat się męczyłam myślę, że przyjmowane leki pod różnymi postaciami w moim organizmie zrobiły wiele złego. Ale przeczytałam gdzieś na forum, że można wirtualnie porozmawiać z osobą zajmującą się naturalnymi sposobami w leczeniu, proponuje porozmawiać z tą zielarką na GG 6088244, zastosowanie do jaj porad wyszło mi na dobre, życzę Wszystkim dużo zdrowia w 2018 roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie RZS pojawiło się nagle i zaczęło od łokcia. Najpierw lekarze sądzili, że to łokieć tenisisty, ale gdy do łokcia dołączyło kolano stwierdzili, że to RZS. W moim przypadku pomogło połączenie krioterapii oraz suplementacja dużą dawką omegi 3 i zażywanie roślinnego preparatu Reumpapai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy Rodzice!!! To juz ostatnia chwila aby zapisać sie na wizytę do rewelacyjnego lekarza Neurologa z Omska Michaiła Babikova Twoje dziecko ma : opóźnienia w mowie zły sen (również dorośli) nieprawidłową postawę (skoliozę lub inny defekt) słabo się uczy ma bóle głowy (również dorośli) bóle w kręgosłupie (również dorośli) reumatologiczne zapalenie stawów (również dorośli) Większość wymienionych dolegliwości ustępuje po 10 dniach leczenia !!! Pan doktor w dniu 23 czerwca 2018 (sobota) w centrum Warszawy będzie prowadził konsultacje medyczne. Koszt Konsultacji 150 zł obejmuje tez i plan leczenia oraz tłumaczenie na żywo Celem umówienia na wizytę zadzwoń pod nr Tel 798 476 476 Ilość miejsc ograniczona!!! Wszystkie jego dyplomy i certyfikaty dostępne na stronie http://www.medprofi39.ru/babikov/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odczuwałam ostre i przewlekłe stany zapalne stawów. Pomogła mi metoda klawiterapii zastosowana przez terapeutów www.rehabilitacjaspecjalistyczna-gdansk.pl. Po o***tej kuracji ból stawów ustąpił. Zniknął również stan ciągłego napięcia nerwowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma nic skuteczniejszego niż Reumpapai. To naturalny preparat, w którego składzie są trzy zioła słynące z działania przeciwzapalnego, przeciwbólowego i przeciwbakteryjnego: kora cynamonowa, owoc pieprzu jawajskiego oraz korzeń lukrecji gładkiej. Więcej o nim możesz przeczytać na http://reumpapai.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatekkinia
To prawda, bez rehabilitacji się nie obejdzie, ale warto, bo efekty na pewno będą. Jeżeli potrzebujesz coś na zmniejszenie bólu to polecam https://stopbol.pl/, u mnie działa. To preparat przeciwbólowy, szybko działa, a przynajmniej wątroby nie obciąża, jak tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama borykała się z rzs kilka lat. Miała stany w których nie mogła się ruszyć , podnieść szklanki ani się wykąpać. Napewno pomaga krioterapia. Najskuteczniejsze dla niej były tzw. Wlewy. Dość długie leczenie, ale bardzo skuteczne. Po roku takich zabiegów w Bydgoszczy (dr. Mykowska)- teraz jedynie czasami mama odczuwa delikatny ból stawów podczas zmiany pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , sprzedam lek Erelzi 50mg w ampułko-strzykawkach , jest to następca leku Enbrel 50mg o tym samym działaniu. Cena ok 300 zł sztuka. Cena i ilość do ustalenia. Odbiór województwo łodzkie lub mazowieckie. Wiecęj info - proszę o wiadomość na e-mail: erelzi50@onet.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypróbować Proflexen https://cfm.xlx.pl/choroby-stawow Oczywiście nie jest to "złoty środek", który pomoże wszystkim, mi średnio pomaga, ale już np siostra nie może się bez niego obejść. Ciotka też sobie go chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus321

Podobno zapalenie stawów bywa tak nie do zniesienia, że ludzie popadaja w depresje. Jeżeli kogos to zaciekawi to slyszałem, że biorezonans się sprawdza -  http://biorezonans-wilanow.pl/bol-terapie-przeciwbolowe/ , mam nadzieje ze komuś to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zerknij sobie na zdrowiaczar.pl tam w ofercie jest bardzo fajny pas rozgrzewający, który właśnie pomaga w przypadku bólów reumatycznych czy też innych bólów krzyżowych. Nie kosztuje dużo ale efekty widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to straszna choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena

Witam,

Na forum jest wpis z maja 2015 roku Pani, która pomogła sobie  w walce z rzs ziołami, opisała dokładnie tę mieszankę ziołową. Czy ktoś tego próbował, czy jest jakaś możliwość kontaktu z tą Panią? Jeśli tu zagląda, to proszę o komentarz, jakieś słowo otuchy, czy efekty są nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena

Na innym forum też wypowiadała się Pani, której pomogły zioła tylko inne, czy ktoś z Was tego próbował, będę wdzięczna jeśli zechce się tym podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawy

Też na to choruję,gdy byłam młoda przemarzłam wiele razy w nogi i ręce,teraz wykręca mi stawy.Na zmianę pogody odczuwam ból.Nie dawno zaczęłam brać suplementy na stawy i teraz mnie mi dokuczają a dolegliwości bólowe uspokoiły się.Myślę,że odpowiednia suplementacja też ma znaczenie http://nplink.net/X82dETfz

Dolegliwości nie znikną,ale od jakiegoś czasu nie dokuczają mi tak i narzekam od kiedy stosuję te preparaty,dwa lata temu było gorzej,wieczorami nie mogłam zasnąć bo wykręcało mi nogi z bólu,teraz tego nie ma ,jakby się uspokoiło.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena

Ale czy oprócz tych suplementów bierze Pani leki od kekarza, np. metotrexat? U mnie jest teraz tragedia, dawno tak źle się nie czułam, szukam jakiejkolwiek deski ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stawy

Brałam kiedyś Ketonal na ból ale teraz mnie nic nie boli,kupiłam sobie jeszcze taki masażer gdzie wlewa się wodę i to masuje stopy i podgrzewa,robię sobie takie nagrzewania codziennie po 30 minut,to jest taka miska jakby podłączona do prądu i tam wlewa się ciepłą wodę i to nagrzewa i masuje,dużo mi to daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena

Przepraszam, że tak dopytuje, ale sama Pani wie, że to dość ważne, nie puchną ani nie zniekształcają się Pani stawy, do lekarza Pani chodzi, tzn. do reumatologa? Jak on na to reaguje? Ciężko mi uwierzyć, że suplement może mieć takie silne działanie. Rozumie też Pani, że takie niedowiarstwo jest naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena

Ja wiem, że co by się nie działo nie wolno rezygnować z leczenia, bo choroba postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWkaS

U mnie na bóle stawów najlepszym sposobem jest ruch, specjalnie dobrane dla mnie ćwiczenia rehabilitacyjne i jeśli jest duży ból od czasu do czasu to zabiegi między innymi krioterapia, ultradźwięki z lekiem i jeszcze jakiś jeden w zależności od potrzeb. Czasem jest to jeszcze jakiś zabieg z urządzenia, a czasem Panie dobierają terapię manualną czy inny zabieg. Jestem bardzo zadowolona, bo zawsze jestem dobrze zbadana i zaopiekowana. W Krakowie mogę polecić na Słomczyńskiego gabinet, bo do tego chodzę rehabilitacje.org tu można więcej się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek

Ja też korzystałem z rehabilitacji i leczenia u doktora Więcka. Bardzo dobra jakość i cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmj

Na reumatyzm tylko tlenoterapia, bo nic tak dobrze nie działa i nie wymaga praktycznie rehabilitacji później. Jeszcze powiem, że leżenie w komorze hiperbarycznej pozwala się odprężyć. Praktycznie sesja antydepresyjna, czyli 2 w 1. Odzywałam się do oxyTerapia w Krakowie i mi wszystko wyjaśnili, łącznie z przygotowaniem do sesji testowej. Fajnie, bo pierwsze spotkanie jest znacznie taniej niż standardowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erelzi50

Witam , sprzedam lek Erelzi 50 Mg w ampulko-strzykawkach , nastepca leku Enbrel kontakt email : erelzi50@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×