Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Ludzie, którzy uważają że z metalu się wyrasta to prostaki bez hobby

Polecane posty

Gust może się co najwyżej zmienić - nie ma żadnego "wyrastania", jest mnóstwo ludzi po 30 i 40 co słuchają metalu. Ktoś, kto uzywa w ogóle słowa "wyrosnąć" w odniesieniu do hobby, najwyraźniej jest wyjątkowo prostym człowiekiem, interesującym sie tylko przyziemnymi sprawami, bez zainteresowań, który hobby utożsamia z czymś niepoważnym, dziecinnym, a dorosłośc utożsamia z żywotem prostej osoby, która spedza życie w nudny sposób, i nic w życiu nie osiągnie, a jej zycie nic nie wniesie do świata. Dawno z wami nie dyskutowałam na zaden temat, więc cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź kaszaniasta lekcje odrób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaszananistka1994 nikt nie słucha niszowej muzyki dla bezguści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nikt nie słucha niszowej muzyki dla bezguści " Przecież mnóstwo ludzi słucha metalu, widac to na koncertach, a ty naucz się poprawnego posługiwania sie językiem polskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metalu słucha nikt więcej jak tylko Kaszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, można z czegoś wyrosnąć. Coś co podobało ci się w wieku 15 lat nie musi podobać ci się w wieku 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze ignorować podszywacza z nickiem Kasiaszatanistka1995 :) "Metalu słucha nikt więcej jak tylko Kaszana " To kto kupuje płyty z muzyką metalową, i kto chodzi na koncerty? :D W tygodniu jest 20-40 koncertów metalowych w polsce, pewnie uważasz że wszystkie sa puste :D Na iron maiden w czerwcu 2014 było 25 tysięcy osób, na metalfeście w jaworznie w 2013 20 tysięcy, a na wielkiej czwórce thrash metalu w 2010 83 tysiące - i co o tym powiesz? :) a na festiwalu w Wacken w Niemczech jest co roku 80 tysięcy osób, a bilety kosztują kilkaset euro, i co o tym powiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"owszem, można z czegoś wyrosnąć. Coś co podobało ci się w wieku 15 lat nie musi podobać ci się w wieku 30. " Nie, to słowo, sugeruje że dana rzecz jest dziecinna. To co opisujesz to zmiana gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem mozliwe, dlaczego nie? Z jednych rzeczy się wyrasta, inne się z czasem nudzą i zastępują je inne zainteresowania i preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na festiwalu w Wacken w Niemczech... x śmiech na sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmądrzejesz, wyrośniesz. Wszyscy z czegoś wyrastają, z metalu również wyrośniesz jak każda dorosła osoba. Poczekaj kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zmądrzejesz, wyrośniesz. Wszyscy z czegoś wyrastają, z metalu również wyrośniesz jak każda dorosła osoba. Poczekaj kilka lat. " Większość fanów metalu to ludzie dorośli, a na niektórych koncertach osoby po 30 stanowią większość. Dlaczego mam przestac słuchać ambitnej muzyki, trudnej w odbiorze, skomplikowanej? Bo twój umysł jej nie ogarnia, i musisz sobie to racjonalizować, że ta muzyka jest "dziecinna"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim wieku słuchałem muzy gotyckiej http://youtu.be/GNTH1rhJTLo , również trudnej w odbiorze, oczywiście do tej pory cenie ten gatunek jednak już mnie nie pociągają te klimaty. Z czasem przestawiłem się na Ambient i Techno Trance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W twoim wieku słuchałem muzy gotyckiej" To musiałeś być smutnym człowiekiem :D "również trudnej w odbiorze, oczywiście do tej pory cenie ten gatunek jednak już mnie nie pociągają te klimaty" Czyli zmienił ci sie gust. I niby co z tego ma wynikać? :) Na pewno nie, że z hobby można "wyrosnąć". "Techno Trance. " Takiej muzyki elektronicznej nigdy nie polubię, przykro mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można w sytuacji, w której większośc fanów metalu to ludzie dorośli, a spory odsetek to osoby po 30 i 40 pisać, że " z metalu również wyrośniesz jak każda dorosła osoba"? :D Nie znasz rzeczywistości, to sie nie kompromituj :) A "muza" to określenie prostaków, mówi się muzyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy twoje poczucie dojrzałości jest naprawdę aż tak kruche, że irytuje cię używanie słowa "wyrosnąć"? Jako nastolatka uprawiałam kilka sportów, z czasem z tego wyrosłam bo w miarę dojrzewania moje zainteresowania się zmieniły. To nie znaczy, że te sporty są dziecinne, po prostu odpowiadały mojej nastoletniej osobie, a teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy twoje poczucie dojrzałości jest naprawdę aż tak kruche, że irytuje cię używanie słowa "wyrosnąć"?" Nie, ale warto, by wreszcie po tylu latach ludzie zaakceptowali metal, jako normalny gatunek muzyczny, zamiast traktowania go jak kuriozum dla nastolatków. Tak samo jest zresztą z grami komputerowymi - rozrywka jak każda inna, moim zdaniem o wiele lepsza od telewizji, skierowana w dużym stopniu do osób 18+. ale i tak dla "poważnych ludzi", "gierki są dla dzieci". Denerwuje mnie to polskie prostactwo umysłowe, które wszystko wykraczające poza szarośc typowego cebulactwa uznaje za niepoważne, a poważni ludzi powinni być szarzy i smutni i byle sie nie wychylać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"robiłam coś ale z tego wyrosłam" oznacza, że osoba wypowiadająca zdanie, uważa tą czynnośc za dobrą dla dzieci, infantylną. Takie to słowo ma znaczenie, "wyrosnąć z biegania" brzmi głupio i nieprawidłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego obrażasz od razu ludzi, którzy słuchają trance? Ja słucham tego rodzaju muzyki m.In. i czuję się urażona. Ponadto drażni ciebie to jak Ci mówią, że metal to darcie ryja a sama wyskakujesz ze stereotypami, że trance to muzyka dla chamów co tylko robią umc, umc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×