Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

17 dzień na diecie i zero efektów

Polecane posty

Gość gość

już nie mam siły i mam dosyć chodzenia po lekarzach , do tego 1 raz w tyg trening obwodowy i 3 razy w tyg, kardio, 1 raz w tyg joga i nic nie idzie w dół nie mam już siły, dieta układana przez dietetyka, w poniedziałek kolonoskopia -hemoroidy i przewlekła biegunka może w tedy coś się wyjaśni, nie daje już rady bardzo chce schudnąć ale waga stoi w miejscu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz niedoczynność tarczycy. Badałaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zweryfikuj co i ile naprawdę jadłas? Bo to niemozaliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo porobilam badania od tarczycy po próby watrobowe, nerkowe cukier cholesterol wszystko w normie lekarka poradziła coby odstawić wszystkie węglowodany i jeść warzywa i chude mięsko jajka i chudy nabiał ale nie za dużo, ruchu mam bardzo dużo i dopiero teraz coś ruszyło ale jest to naprawdę okropne ze tylko 2kg przez trzy tyg zzucilam okropna przemiana materi dorzucam od jutra spalacze to może coś ruszy bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możliwe tarczyca była badana, hormony też, w grę wchodzi póki co candida i alergia pokarmowa, od 2 lat chodzę po lekarzach łącznie z endokrynologiem endokrynologiem i nic nie działa, to jest dieta na której wcześniej schudłam 11 kg a potem musiałam brać antydepresanty i antykoncepcję i wszystko mi wróciło a teraz jestem na diecie i nic nie chudnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że obecnie leczę hemoroidy i przewlekłe biegunki nie wiadomo od czego :( za tydzień mam kolonoskopie może coś się wyjaśni, zamierzam też zrobić badania na grzyby, bakterie i lambie, nie mam pomysłu już bujam się już tak 3 rok,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale po cholerę macie chudnąć skoro później tyjecie z nawiązką. Dajcie sobie spokój z tym odchudzaniem. Grubas zawsze zostanie grubasem. I lekarzom nie zawracajcie gitary. Człowiek naprawdę chory nie może się dostać do lekarza, bo tłuściochy sobie na siłę chorób wyszukują, zamiast przyznać się same przed sobą, że za dużo jedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje menu na dzisiaj 2 jajka na miękko pstrąg pieczony z ogórkiem kiszonym dużo? Jeszcze na kolację. Zjem 100 g sera białego +warzywa na parze dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu wyżej- to jest to menu ułożone przez dietetyka? Nie wierzę, musi być więcej kalorii, inaczej nie schudniesz, bo spowolniłaś przemianę materii już na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka to nie moje menu tylko kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka moje menu: 1. śniadanie- chleb razowy z serkiem, pomidor 2. II śniadanie- jogurt owocowy 3. duszony klops z mięsa wołowo-wieprzowego, szpinak 4. ser biały ze szczypiorkiem, kromka chleb, pomidor więcej nie jestem w stanie w siebie wcisnąć nie mam apetetu :( plus dzisiaj 40 minut szybkiego marszu na bieźni i 10 minut na orbitreku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ułożone przez dietetyka na diecie 1500 kalori nie chudlam na 1000 również pomimo że jadłam zdrowo teraz odrzuciłam węglowodany nawet te zdrowe (ciemny chleb ryż kasza gryczana) i pomału rusz mi waga nic już na mnie nie działa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 1. serek wiejski ze szczypiorkiem, chleb razowy- 1 kromka 2. II śniadanie- jogurt naturalny, 2 wafle ryżowe 3. obiad : ryba ( u mnie tuńczyk w sosie własnym), sałata lodowa z kefirem 4. wędlina, chleb, pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka moja dieta to 1 100 kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto mi poleci dietetyka który ułoży mi dietę? mój brat jest trenerem personalnym ale diety nie chce mi ułożyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam że jem nawet mniej niż 1 100 ale nie mam apetytu, może zam intewstynie ćwiczę przy tej kaloryczności nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jedynie chleb z kolacji wywalila i moze drugie sniadanie maslanka? Naturalny albo grejfrut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za dużo o tym myslisz.na fb chodakoeska wstawia fajne cwiczenia i motywuje laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1100 to bardzo mało. Organizm pewnie odkłada wszystko, co dostanie, bo jest wygłodniały. Pewnie jesteś od dawna na takiej diecie i masz już rozwalony metabolizm. Bo to niemożliwe, żeby ograniczać kalorie (i to tak restrykcyjnie nie schudnąć, chociaż odrobine) Te wszystkie niskokaloryczne diety, w dłuższej perspektywie powodują tylko jajo. W ten sposób będziesz się odchudzać do końca życia. ŻEBY SCHUDNĄC, TRZEBA JEŚĆ, (co najmniej 1500 kcal np. w moim przypadku) Swoja droga to masz zdrowie; ryba i ogórek kiszony na śniadanie A skoro założyłaś topik, to się zaloguj jakoś, bo nie wiadomo, kto, z kim gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy tak intensywnych ćwiczeniach powinnaś jeść więcej. poczytaj sobie o podstawowej przemianie materii. A ile ty warzysz, bo może tu leży problem z kosci na ości sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktora z was potrafi zabic karpia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trzonkiem noża w łeb i po karpu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzonkiem noza? sama zabijasz czy ktos ci pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam coś takiego to dla osób co nigdy nie ogarną co to jest dieta z deficytem kalorycznym i są zbyt tępi żeby liczyć Kcal www.limvena.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej kupić zieloną kawę? Znajoma zakupiła na stronie http://www.zielonakawa3.pl straciła w ciagu 7 dni 3kg czyli daje to najlepszy efekt jeki dotychczas mieliśmy. Ja po 7 dniach schudłam 2.4 troszke mniej ale to i tak bardzo ładnie. dam znac co bedzie po 30 dniach Ona Zatrzymuje wchłanianie cukrów i pobudza spalanie tkanki tłuszczowej. Mniej wysiłku i więcej spalania kalorii. Nawet nie wiesz, kiedy chudniesz. To powód, dla którego lekarze kardiolodzy doceniają i polecają zieloną kawę. Jej działanie od wieków wykorzystuje medycyna naturalna, a teraz masz szansę i Ty. Zawarte w zielonej kawie polifenole niszczą wolne rodniki. To odmładza organizm od wewnątrz, a także uelastycznia skórę. Największa na polskim rynku dawka naturalnego ekstraktu z zielonej kawy szybko pomoże Ci schudnąć, nawet 8 kg w ciągu pierwszego miesiąca. Bez diet i ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 dni to krótko na efekty, poczekaj i sprawdz po 2 miesiącach jaka waga :) i zrelaxuj sie troche , stres nie sluzy spadkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale suplementy diety pomagaja....wiem bo sama korzystalam,poczytajcie sobie www.actislim.pl...jak dla mnie naprawde warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 dni to na prawdę mało żeby zobaczyć efekty, ja bym poczekała jeszcze troszkę. Ze swojej strony mogę polecić suplementy diety, ponieważ sama stosowałam i wiem,że działają http://malakawka.pl/ zrób sobie jeszcze jakieś badania, skontaktuj się ze specjalistami. Polecam te suplementy bo dzięki nim zobaczyłam efekty, a też na początku było ciężko. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a suplementacja? słyszałam,że pomagają w odchudzanie, nie wiem jak to jest ale przeszukałam Internet i znalazłam takie coś: http://witchking.pl/ może tam znajdziesz info dlaczego nie masz efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alia393
Tak tak suplementy diety wspomagają odchudzanie sama się o tym przekonałam stosowałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl przez 5 miesięcy i zgubiłam 40kg myślę,że to super wynik a ja teraz będę cieszyć się swoim wyglądem;) przez długie lata;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×