Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolo62067

Wakacje 2015 nad morze

Polecane posty

WITAM Zastanawiam się gdzie pojechać z rodziną na wakacje nad morze ... Gdzie wy jedziecie ? Może wasza propozycja będzie decyzją jakie miejsce w końcu wybrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo stać na wyjazd suczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rodziną czyli małe dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy do apartamentów dla rodzin z dziećmi! Wjeżdżasz do podziemnego garażu, zostawiasz auto, wchodzisz na wysoki parter a tam pokój z kuchnią sypialnia i łazienka na zewnątrz ogródek z grillem a po schodkach w dół ogromny otoczony budynkiem apartamentowca plac zabaw. Puszczasz dzieci w samopas a sama bawisz się ze znajomymi przy muzyczce i grillu:) 100m do morza!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce ceny są wygórowane strasznie Trzeba się targować itd. Ja chcę też wynająć jacht na kilka godzin żeby dzieciaki zobaczyły jak to mama z tatą żyli w czasach kiedy ich na świecie nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam nad morzem pierwszy raz w tamtym roku na weekendzie majowym. Bylo super. Jestem z podkarpacia wiec dla mnie tam byl calkiem inny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przespałam maj
to w tym roku już był maj? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci 7lat i 3latka. Jaką miejscowość wybrać. ???? Gość gdzie jest ten apartament gdzie piszesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten adres w linku zostanie przesłana faktura za reklamę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Kołobrzeg, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-kolobrzeg z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że jak ktoś ma fajne miejsce to nikomu nie mówi o nim bo nie chce żeby mu ktoś to miejsce któregoś roku w najfajniejszym czasie sprzątnął sprzed nosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym warto jechać w to samo miejsce co zawsze i mieć 15% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwiczqa
Wybrałabym się do Trójmiasta, bo tam masz w zasadzie wszystko - plażę, zabytki, nocne życie, wydarzenie kulturalne i całkiem przyzwoite ceny noclegów. Szczególnie jeśli skorzystasz z serwisów rezerwacyjnych. Polecam bookapart.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku, w sumie tak samo jak w poprzednim :) kupiłem wyjazd do Grecji z http://slonecznewakacje.com.pl/ - tym razem w inne miejsce, ale zawsze z nimi bo mają super miejsca i ceny. :) W końcu mogę pojechać z rodziną za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o wakacje nad morzem to polecam Kołobrzeg! Miejsce idealne dla każdego. Nowo wyremontowane Molo prezentuje się cudownie podczas wieczornego spaceru po plaży. Jeżeli chodzi o nocleg to polecam apartament13. Mają jeszcze wolne terminy na lipiec i sierpień. Dostęp do ogródka, gdzie dzieci mogą się pobawić, albo gdzie można zrobić grilla. Naprawdę polecam:) http://olx.pl/oferta/apartament-13-kolobrzeg-CID3-ID9YSZt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejka43
Właśnie wrocilismy z mezem z kołobrzegu, nocowaliśmy w www.neptun-kolobrzeg.pl - bardzo polecam. Pokoje schludne, bardzo czyste, całość zrobila na nas bardzo dobre wrazenie. lokalizacja bardzo dobra, do morza mielismy naprawdę niedaleko. W pobliżu jest kilka sklepów, bardzo dobrze wyposażonych, więc nie trzeba daleko jeździć po jedzenie itp. Właścicielka bardzo sympatyczna i pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłeś w Kołobrzegu? Jeżdżę tam praktycznie co roku, bardzo mi się podoba to miasto, a nocleg łatwo jest znaleźć w dobrej cenie. Ostatnio np. bylam tutaj, nie znalam wczesniej tego miesjca ale spelnilo moje oczekiwania http://www.wczasy-tador.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morze Bałtyckie - Karwia - Pokoje Pelikan. Najbardziej jestem zadowolona. Plaża nie jest zatłoczona, na dodatek nie jest tam dużo ludzi, jak w innych miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studenckie imprezowanie w Krakowie kończy się w Sopocie. Tu nas przyjęli, sporo nie wzięli i ponoć nikt się nie skarżył, więc chyba nie mają nic przeciwko grupom studentów ;) Strona: www.bogdansopot.pl Nr: (058) 550-67-58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinanna
Ja np polecam Mielno i hotel Unitral - bardzo fajne miejsce, mają spa, które jest świtną alternatywą na brzydkie deszczowe dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina Mroźny
Ja bardzo dobrze wspominam zeszłoroczne wakacje w kołobrzeskim hotelu Maxymilian. Hotel jest świetnie usytuowany, niedaleko atrakcji nadmorskich, oferuje aktywności dla dzieci i np.specjalnedla nich menu. Widać, że dobrze czują się tam i rodziny, i zakochane pary oraz seniorzy. My na pewno jeszcze nie raz tam zawitamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia712
Cześć w drodze nad morze polecam zatrzymać się w Malborku, serwują tam bardzo dobry kotlet schabowy z kapustą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dwóch lat na wakacje jeżdżę tutaj: http://bristolbusko.pl :) To naprawdę najlepsze z możliwych miejsc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×