Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlett.

Pytanie do mam po dwóch cesarkach

Polecane posty

Czy w następnej ciąży odczuwałyście rwanie i pieczenie na bliźnie? Chodzi mi o bliznę wewnątrz. Od kilku dni przy nawet niewielkim wysiłk****ie mnie blizna, mam uczucie rozciągania, przy kichnięciu nawet uczucie, jakby mi coś tak pękało. Czuję tak zwłaszcza w miejscu, gdzie miałam wyczuwalne zrosty. Mam nadzieję, że jeszcze dziś uda mi się załatwić usg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdz to koniecznie! Jeśli poprzednia ciąża była niedawno to jest duże ryzyko rozejścia się blisny a nawet pęknięcia macicy w tym miejscu. Nie chcę straszyć, ale powinnaś być pod ścisłą kontrolą i raczej nie decydować się na czwartą ciążę jeśli chcesz zadbać o siebie. Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka krwotoku . Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Dużo wypoczywaj. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Od poprzedniej ciąży minęło ponad 3 lata, więc niby jest bezpiecznie.. a czwartej ciąży nie będzie na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scarlett z listopadówek 2011???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio widziałam w tv, że zdarzają się przypadki zagnieżdżenia zarodka w bliźnie. Bardzo rzadkie przypadki. Ja jestem po trzech cięciach, w trzeciej ciąży też miałam wrażenie, że coś tam się dzieje w tym miejscu gdzie jest blizna. Na szczęście nic się nie wydarzyło złego i urodziłam zdrowe dziecko. Wybierz lekarza z dobrym usg, który jest dobrym specjalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 123
a ktora z was potrafi zabic karpia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, z listopadówek :) gość 09:28 - a jaki miałaś odstęp między ciążami? I w drugiej ciąży nie miałaś takich dolegliwości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też z listopadówek 2011 Agatka87 pamiętasz??i też jestem teraz w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało mi się zarejestrować na 12.45 na usg, ale może jeszcze się ktoś wypowie?? Agatka gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, również gratuluję w którym jesteś tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce straszyc, ale moja siostra po 2 cesarkach miala w 3 ciazy powazne problemy z blizna do tego stopnia ze urodzila wczesniaka w 8 miesiacu, bo blizna sie rozeszla i w srodku miala normalnie rane... Dziecko zdrowe, ona podwiazala jajowody w niemczech, odstepy miedzy ciazami to 3 lata kazda ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09.42 - ja pierwsze dziecko urodziłam naturalnie, drugie cesarką.. ale i tak mnie pocieszyłaś, że siostra donosiła do 8 msc. Ja jestem w 17 tc i boję się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola 123
co jest z wami zadna nie potrafi zabic karpia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, to nie jestes w takiej zlej sytuacji jak ona... Mnie tez czeka cesarka w kolejnej ciazy obowiazkowo dlatego nawet w nia nie zachodze :) wole nie ryzykowac :) teraz bedziesz rodzic naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka Dietetyk
Witam, jestem studentką Dietetyki i pisząc pracę magisterską, zbieram ankiety od mam dzieci w wieku około 1,5-2 lata. Ankieta jest anonimowa a jej wypełnienie potrwa kilka minut. Zebrane dane bardzo mi pomogą w napisaniu pracy. Bardo bardzo proszę o wypełnienie :) http://www.ankietka.pl/ankieta/177571/wplywu-zywienia-i-stylu-zycia-kobiety-w-ciazy-na-mase-urodzeniowa-i-zdrowie-dziecka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z 9:38, między pierwszą a drugą cesarką miałam rok i 10 miesięcy odstępu. Potem kolejna cesarka po prawie 6 latach. Kilka razy na usg miałam sprawdzaną bliznę, była cienka. Ale dotarłam do 38 tygodnia i dopiero wtedy miałam cesarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×