Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiel

Miłość planktoniczna

Polecane posty

Przybywam tu z pytaniem, z poważnym pytaniem. Zanurzyłam się w chłopaku z internetu, pytam WAS PO RAZ SETNY. CZY ON WE MNIE TEŻ??? xxxxxxxxxxxxxx Boże, "zanurzyłam się", aż się popłakałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorocia, a po czym wnosisz, że on do mnie jeszcze nic nie wyczuwa? Wytłumacz mi proszę, bo mam straszny mętlik w głowie. Nie wiem czy go atakować, czy olać czy co. Mistrzu Ciętej rajstopy, miłość planktoniczna to taka gdy dwoje ludzi sie kocha, ale nie moze ze sobą być, bo coś im stoiu na przeszkodzie. Tak jak w tym przypadku jest to monitor. To takie uczucie, kiedy obydwoje tylko się kochajo na zabój, ale nic ze sobą nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo przykre, że cieszy was luckie nieszczęście i tragiedia innych :( bardzo przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dodam, że oboje nie szukaliśmy miłlosci w sieci, połączyła nas bardziej cięta rajstopa, bo i ja pyskata a i on lubił poszczekać." x x Mistrz_Ciętej_Riposty x x x x ona chyba ma ciebie na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko z innej beczki. Czy widać co mam napisane w nóżce? Bo ja nie widzę, a aktualizowałam sobie. Hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwkaandra
Dziekuje ! ;) mam straszne problemy a jak czytam ze sa jeszcze ludzie ktorzy tak swietnie ironizuja, bawia to az mi sie humor poprawil ;) cieta rajstopa top one !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że się cieszycie tylko co z tego, jak ja w dalszym ciągu pozostaje z problemem. I nie zdawałam sobie sprawy z tego, że jest tu tyle przemocy psychicznej. Liczyłam na wsparcie, nie tylko finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiel, Twoje problemy mnie przerastają, ale masz we mnie od dziś wierną czytaczkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zanurzanie i plankton idą w parze.Oj, będzie mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes CUDNA:-) nie wiem co ten Twoj intnetowy znajomy do Ciebie czuje,ale ja Cie uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwajscia osiem w tym roku kończę :/ Starość nie radość- wiem :( DOrocia, rozumiem, że nie mogię liczyć na Twoją pomoc i pozostaje mi prowadzić ze sobą dekalog. Nie jest to zbyt pocieszające dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes CUDNA:-) nie wiem co ten Twoj intnetowy znajomy do Ciebie czuje,ale ja Cie uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On to samo mi mówił, że mnie uwielbia. I że cały jest w skowronkach. Ale on mówił to co wy, czy to znaczy, że mięzy nami wszystkimi coś się zradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popolonizujcie ze mną trochę, nie zostawiajcie mnie samej :( zadajcie mi jakieś pytania, jakich informacji potrzebujcie aby zdiagnozować co nas tak naprawdę łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwielitkowa czy oczlikowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorota-moze jakis fanklub zalozymy? Ja obiecuje,ze bede czytac wszystko na biezaco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnoszę wrażenie, że mam rozwolnienie jaźni i że ja piszę sobie, a wy sobie. Czy mnie widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I proszę odpowiedzcie mi, czy widać to co mam napisane w nóżce? Bo mi się nie wyświetla, a u was widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam pytanie:piszesz w ten sposob specjalnie( czym nam robisz wielka frajde),czy taki jest Twoj "styl"? W to drugie raczej nie wierze,ale dziekuje za wielka dawke smiechu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się nie spotkacie na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie na pytanie? co to za zadawanie? Żądam od Was pomocy, a tu coraz więcej niemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie chcę. Nie jest to chłopak moich marzeń, a poza tym mąż by mi raczej nie pozwolił iść na takie spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i po 3 dzieli nas kilkaset kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisuję się do fanklubu:-) nie widać Twojej nóżki, a teraz opowiedz nam swoją historię ze szczegółami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiel-to jakie to ma znaczenie co my Ci napiszemy skoro to nie chlopak z Twoich marzen,maz Ci nie pozwoli na spotkanie i jeszcze te kilometry. Czyli nawet jezeli to milosc ,to tylko planktoniczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to ma znaczeć, że mam swoich fanów? :D hihi wreszcie moi mili, w takim razie zapraszam Was na mojego bloga: czikita . fashion . blogspot .com bez odstępów oczywiście. Gość, powiem inaczej, to jest chłopak moich marzeeń, bo o nim marze i śnie, ale zbyt wiele nas dzieli by mogło nas coś złączyć. Powiec lepiej czy to dwustronna miłość, czy z jego strony jednak nie ma żądnej erekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a;le o co chodzi z tą torbą? Jakaś sugiestia, aluzja? podpowieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×