Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

tort z pampersów jako prezent na roczek

Polecane posty

Gość gość
Ja bym się nie ucieszyła z takiego prezentu. Dziecko pieluchy ma na codzien. Lepiej jakąś zabawę lub ubranko a jak nie masz pomysłu to bon do sklepu. Moja córka na emeryturę lata, na roczek dostała kasę, leży w jej skarbonce,kiefys dostanie. Ubranka w których często chodziła i zawsze było że to od cioci Klaudii. Konik na biegunach super zabawa i też zawsze radość ze to od kogoś konkretnego dostała. Poduszka z wyszytym jej imieniem do dziś i zabawa i pamiątka. A pieluchy? Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to tak jakby ktoś na twoje urodziny przyniósł mąkę, cukier jajka itp. Owszem, przyda się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydalo nie przydalo a to rodzice maja ten roczek czy dziecko bo takie cos to dxiecko bedzie mialo gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja na roczek dostala lalke babuszkie wiecie ile bylo uciechy przy wyjmowaniu kazdej kolejnej nie byla droga chrzesna studentka nie ma na drogie prezenty ale zawsze cos super wymysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Na urodziny ma być coś super, inne niż na codzien. Może niewiele kosztować. Ale pampersy? Chciałabyś na swoje urodziny dostać podpaski czy jednak kwiatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwazam, ze to bez sensu. Moja coreczka dostała na roczek ubranka i zabawki. A no i chrzestna sprawiła jej prezent w postaci tortu urodzinowego - mała pierwszy raz widziała i jadla coś takiego. Z tej cukierni chyba zamówimy tez tort na rocznice slubu http://cukierniatortykatowice.pl/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ludzi tyle opinii :-) ja bym się ucieszyła z papierosów nawet na roczek. Moj Synek dostał na pierwsze urodziny chyba wszystkie możliwe zabawki. Co prawda butelki smoczki i kocyki to juz nie potrzebne w tum wieku, ale firmowe pieluszki sie zawsze przydadza :-) zwlaszcza ze wyprawienie urodzin to tez duzy koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie! I autorko! Te torty z pieluch z dodatkami są popularnym prezentem na BABY SHOWER! ew na prezent po narodzinach a nie na 1-wsze urodziny! Skąd taki pomysł w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Na roczek raczej polecam coś co już zainteresuje dziecko, rodzice na pewni mają upatrzone jakieś zabawki. Jestem zdania, że zawsze warto pytać czego potrzebują. Jeśli prezent ma być czymś sentymentalnym idealne będzie coś co nawiązuje do dnia narodzin - kocyk z metryczką. https://nameme.pl/kategoria/kocyki-personalizowane-dla-niemowlat Dla dziecka będzie piękną pamiątką, a i rodzicom zakręci się łezka jak zobaczą jak maleńki był ich roczniak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta
Dnia 16.03.2015 o 17:34, Gość gość napisał:

taki z dodatkami jak: kosmetyki do pielęgnacji malucha, kocyk, maskotka, skarpetki. Czy to dobry prezent na roczek ?

Mysle ze bardziej sie nadaje jako prezent z okazji narodzin dziecka. Na roczek to lepiej klocki, jakies ksiazeczki edukacyjne, zabawki ktore mozna ciagnac na sznurku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze spytaj co potrzebuje i ona i maleństwo jeszcze do wyprawki

Na pewno im się przyda 😉

Można też podarować coś dla mamy, coś ładnego i pamiątkowego. 

Jak na przykład coś z ceramiki z Bolesławca https://andyceramika.pl/czajniki Na stronie można znaleźć ładne, ręcznie malowane czajniki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×