Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Was też obrzydzają ciemnookie kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was ma tak jak ja, że ciemnookie kobiety są dla niego całkiem aseksualne i nie potrafiłby się odważyć na bliższy kontakt fizyczny z taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jebnęło cię?Ciemnookie to najpiękniejsze kobity świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:43 - Mylisz się. Ciemnookie kojarzą mi się z ogólno światową powszechnością i bylejakością. A ich oczy kojarzą mi się z oczami psa cywila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze prześlę ci moje zdjęcie źrenic i będę mieć ubaw, kiedy ty będziesz mieć torsje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p*********e. Jestem niebieskooka kobieta i zawsze zazdroscilam ciemnookim! Sliczne! I jak pieknie mozna sie pomalowac.. A pozatym brazowy to naturalny kolor oczu ludzkich. Niebieskie, zielone itp. To mutacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez wyślę swoje :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, dodam ze brazowookie maja taka glebie w spojrzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam jasne oczy, nienawidzę ciemnookich oczy, kojarzą mi się z małpami,murzynami,cyganami itp. Prawdziwi ludzie mają jasne oczy tak jak ja, czyli niebieskie, zielone lub szare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś czytałam że faceci wolą jasne oczy ponieważ istnieje takie złudzenie, że posiadaczka takich oczu jest szczera, trudniej jej ukryć prawdę, widać emocje i mozna ją łatwiej rozszyfrować. W ciemnych oczach juz tej przejrzystości nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja mam obowiązek to otwierać. Kiedy ten zboczeniec wkleja zdjęcia swojego o***tu, to też otwieracie? Nie mam zamiaru oglądać i nie będę oglądać rzeczy które mnie brzydzą, w tym waszych źrenic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wysyłałcie a ja wam wyśle swoje i zobaczycie jak wyglądają oczy człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 - Jakby się ktoś w kibel patrzył, po skończonym małym "co nie co" :p Zapomniałem dodać, że jasnobrązowe, przejrzyste mogą być. Takie oczy kojarzą mi się z drogimi kamieniami... Ciemne oczy kojarzą mi się z czymś tanim i gównianym, nieszlachetnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam i h.ja widzą przez ch.... dziecko, przez ch a nie h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego mi sie brazowe podobaja :) a ja mam niebieskie. Nawet myslalam o kupieniu soczewek w kolorze brazowym...niebieskie sa beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 -Ludzie mają jasne oczy, gdy mają ciemne to nie różnią się one od oczu małp, a małpy to moim zdaniem ludzmi nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydzą mnie debile, kolor oczu nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś -Niebieskie oczy są Aryjskie, czyli szlachetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość oczko dziś -Masz oczy zielone,także jesteś Aryjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie bardzo podobaja ciemnobrazowe oczy, zarowno u mezczyzn jak i u kobiet, sa takie glebokie, wyraziste, chcialabym takie miec, a nie swoje nudne szarozielononiebieskie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inaccessible89 -Skoro nie znasz się na antropologii to po co się wypowiadasz i siebie kompromitujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarowno jasnookie jak i ciemnookie kobiety sa seksowne, nie ma jednego idealnego typu urody i nie zmieni to fakt, ze autor ma bol d**y z tak blahego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie ciemnookie laski nie ruszają. Dziewczyna aby się podobać to musi mieć jasne oczy, inaczej będzie co najwyżej zastępczym towarem dla faceta, który nie umiał poderwać jasnookiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredzisz. Zmierz sobie gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×