Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Wiewiura30

Vi Salus Body By VI NOWOŚĆ!!!

Polecane posty

Gość Wiewiura30

Witajcie, podjęłam wyzwanie, że schudnę w 90 dni min 5kg - oczywiście planuję więcej :) Ale dzięki temu że ja schudnę firma VI Salus przekaże 90 zdrowych posiłków dla dzieci niedożywionych i z problemami nadwagi. Vi jest na rynku w USA od 10 lat, ale kluczowe sa 4 ostatnie lata, kiedy to Vi wprowadzilo na rynek koncepcje Challenge - Wyzwanie. Polega to na tym, ze rzuca sie wyzwanie danej osobie aby w ciagu 90 dni ta osoba schudla 5kg, zbudowala 5kg w miesniach lub osiagnela inny cel fitness. Aby osiagnac ten cel, trzeba w wybrac odpowiedni zestaw suplementow/zamiennikow diety. Nastepnie robi sie wszystko aby wygrac, za kazde zrzucone 5kg lub zbudowane 5kg dostaje sie koszulke I LOST lub I BUILT oraz na koniec wyzwania jest glosowanie na Championa, ktory moze wygrac $5000. Najwazniejsze jest to, ze firma Vi przekazuje 90 zdrowych posilkow na cele charytatywne za kazde zrzucone 5kg lub zbudowane 5kg w mięśniach. Chcesz wiedzieć więcej nt. mojego wyzwania i też chcesz działać socjalnie, zapraszam do obejrzenia filmiku na mojej stronie: paulinapolaksosna.bodybyvi.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×