Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gramm

Przyjęcie urodzinowe córki

Polecane posty

Gość gramm

Cześć! Organizuję małe przyjęcie dla córki, dla szóstki dzieci w wieku 6 lat. Pierwszy raz coś takiego robię i nie wiem za bardzo jakie menu ułożyć. Wiem co córka lubi, ale boję się że nie trafię w gust tamtych dzieci. Poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spinaj się, musi być tort ze świeczkami, balony dekoracje, jakieś fajne zabawy, a reszta to dodatki :) najlepsze są przekąski takie do wzięcia na raz, muffinki, babeczki, ciastka, warzywa pokrojone w słupki, winogrona pocięte w małe kiście, mandarynki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może też jakieś napoje owocowe przyrządzić. Zapiekanki lub tarta również powinna być na miejscu i dzieci chętnie zjedzą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha99
Pewnie dla dzieci główną atrakcją będą zabawy :) Może przyrządz jakieś kolorowe galaretki z dodatkiem owoców np. truskawek czy malin. Dzieci uwielbiają galaretki. Do tego babeczki z żelkami czy lentilkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perseverante - na innym forum znana jako Picza - zaraz będzie kolejna reklama twojej pierdustronki, prawda? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramm
Fajny pomysł. Ale poeksperymentuję z bakaliami, by nie skupiać się tylko na rodzynkach i orzechach. A udekoruję może migdałami. Dzieciakom powinno smakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurvodupki a nie ancumomki! co to za debliny spam? :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe... a nie mówiłam, że Piczka zaraz się wwali z reklamą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×