Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żygam moim miastem i moim życiem

Polecane posty

Gość gość

Mam 30 lat jestem singlem od roku i cieszę , że jestem wolny na razie , bo moja partnerka mnie zdradzała. Chodzi o coś innego , że mam dość mojego miasta Toruń , mam dość mojej pracy , chętnie bym się gdzieś przeprowadził tak po prostu zmienił miejsce zamieszkania , wyrzucił stary numer telefonu , zerwałbym wszystkie kontakty a na koniec zwolniłbym się z pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zrob tak nie badz c***a... tylko zmien kolejnisc zacznij od szukania pracy np wtrojmiescie super miejsce do zamieszkania blisko morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj w klubie to tak jak ja, nienawidzę mojego miasta mieszkam blisko stolicy, niby do Warszawy 20 km, a wyjśc z domu nie można bo wszędzie te oczy... i te plotki i te doniesienia, pouczenia , mądre rady, najchętniej bym stąd zniknęła i niech się wszyscy od... co za czasy, przyjeżdzam z zakupami z Lidla otwieram a tu już wychodzą na podwórko patrzą co ja kupilam co ja mam w torbach i to jest tu taka jedna wesz co potem chodzi i opowiada pozostałym co u kogo słychać paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tak zrobiłam i nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij rzygać ortograficznie, to moze cos znajdziesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zacznij wszystko od początku w innym mieście, tylko najpierw poszukaj tam pracy, potem resztę:) Polecam Poznań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam podobnie, tylko jestem kobietą. Też zdrada. Pracę mam taką sobie, nie jest najgorsza, ale gdybym mogła, rzuciłabym wszystko i wyjechała w przysłowiowe Bieszczady, a najchętniej to np. to Kanady albo USA - daleko. Najbardziej realny jest jednak wyjazd do innego miasta w Polsce lub jednego z krajów UE. Mam nadzieję, że uda się w ciągu najbliższych kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym z Torunia podobno pomaga przeprowadzka do Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toruń naprawdę jest tak kiepski??? Ja np. uwielbiam tam jeździć (jestem z Grudziądza i tu jest dopiero masakra ;-) ) Wydaje mi się, że po prostu przebywanie przez lata w jednym mieście w którymś momencie sprawia, że zaczynamy odczuwać rutynę i wszystko nam brzydnie. Moja koleżanka całe życie mieszka we Wrocławiu, którego też ma już dość . Dla mnie natomiast Wrocław jest niesamowitym miastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuciłem pracę w małym miasteczku gdzie ludzie wiedzieli o mnie więcej niż ja sam. Np byli tacy którzy wiedzieli że jestem pedałem, chociaż nie jestem i nie wiem skąd to przyszło komuś do głowy. Duże bezrobocie, beznadzieja w pracy, więc rzuciłem pracę i wyjechałem do Anglii. Ciesze sie do dziś a było to już 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×