Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kancelaria prawa gospodarczego. Porada.

Polecane posty

Gość gość

Witam, poszukuję sprawdzonej kancelarii prawa gospodarczego, specjalisty, który ma doświadczenia w tematach związanych z postępowaniem naprawczym i upadłościami. Czy ktoś może polecić konkretnego prawnika lub kancelarię. Trudno wybrać mi po prostu z internetu, a wśród moich znajomych nikt ma takich znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta222
no nie wiem, czy forum internetowe to najlepsze miejsce do takich poszukiwan :P ale postaram sie pomoc. wiem, ze moj brat kiedys korzystal z pomocy dr Ziembinskiego z kancelaria-zip.pl. sprobuj tam zadzwonic i dowiedziec sie, czy sa w stanie pomoc w Twojej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta Kancelaria Ziembińskiego zajmuje się sprawami na terenie całej Polski? Bo na stronię widzę Poznań, a muszę przyznać, że do stolicy Wielkopolski trochę mi nie po drodze niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta222
nie, no nie tylko Poznań. większość klientów to raczej Warszawa, ale to pewnie ze względu na kumulację biznesów. zadzwoń, zapytaj, wszystkiego się dowiesz ;) na pewno warto umówić się na konsultację, ze względu na olbrzymie doświadczenie Romana Ziembińskiego i gwarancję prywatności w dyskretnych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna2

Mi w sprawie z zakresu prawa gospodarczego pomogli w Kancelarii Adwokackiej Cejrowski. Olbrzymia wiedza, doświadczenie i kompetencje w tym zakresie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×