Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ładne dekoracje

Polecane posty

Gość gość

szukam ładnych dekoracji do domu, który właśnie urządzamy. nie mam zmysłu dekoratora i liczę że mi coś podpowiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia jak najbardziej, jakieś kontrastowe poduchy na sofę. A z drobniejszych rzeczy to może jakieś wazoniki czy choćby flakonik zapachowy z patyczkami. Kilka dni temu kupiłam sobie taki zapach Air Wick Life Scents - deszczowa świeżość lasów amazonii. Bardzo ładnie pachnie a dziś sąsiadka pytała się gdzie kupiłam bo stwierdziła że te ratanowe patyczki pasowały by jej do salonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście odnoszę wrażenie, że patyczki zapachowy są zdecydowanie trwalsze, znacznie dłużej utrzymują zapach w domu, znam już firmę Air Wick i wiem, że produkują naprawdę trwałe zapachy. u mnie odświeżacz powietrza to podstawa, mamy pieska w domu,a nie chcemy żeby wszyscy goście na wejściu czuli właśnie jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sama robisz duże zmiany w mieszkaniu to radziłbym skorzystać z usług profesjonalistów. Kiedyś próbowałem sam zrobić remont i wyszło średnio. Przedmioty mogą być super, ale zestawione razem wyglądać słabo, trzeba mieć wyczucie barw i ogarniać przestrzeń. Poza tym przydaje się wiedza i kontakty wśród dystrybutorów i budowlańców. Dlatego za drugim podejściem wynająłem architektów i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić www.more-in.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sama robisz duże zmiany w mieszkaniu to radziłbym skorzystać z usług profesjonalistów. Kiedyś próbowałem sam zrobić remont i wyszło średnio. Przedmioty mogą być super, ale zestawione razem wyglądać słabo, trzeba mieć wyczucie barw i ogarniać przestrzeń. Poza tym przydaje się wiedza i kontakty wśród dystrybutorów i budowlańców. Dlatego za drugim podejściem wynająłem architektów i jestem bardzo zadowolony. Mogę polecić www.more-in.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tapety duńskiego producenta Flugger - piękne delikatne i ciekawe wzornictwo - do każdego wnętrza ... Warto obejrzeć na żywo w salonie producenta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzam, mają bardzo ładne katalogi np. Botanic Garden i Royal Classic :) wzory idealne do salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zobacz na sklep Kiera ma bardzo fajne lampy, pasujące do nowoczesncyh wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anotak
Znam ten problem. Też urządzam wnętrza. Mam ogromny problem z podjęciem decyzji - z wyborem. Natomiast wiem, że warto przy braku doświadczenia kierować się zasadą ,,Im mniej, tym lepiej". Nie ma co zachłystywać się urodą wszystkich przedmiotów, które nam się podobają i wrzucać na przykład do jednego salonu. Lepiej wiedzieć, że są różniste fajne przedmioty ale wybrać 2-3 najpiękniejsze. Nie urządzać domu pod znajomych czy rodzinie, ale dla siebie! Co do zapachów to używam owych patyczków do łazienki, ale bardziej dla odświeżenia pomieszczenia w którym jeszcze nie mieszkam. Natomiast zamiast sztucznych zapachów polecam wietrzenie pomieszczeń oraz bukiet kwiatów. Myślę, że nawet 5 tulipanów czy 3 frezje nawet bez przystroju dadzą efekt. Jeden piękny kwiat w donicy. Co do dekoracji to planuję jakieś reprodukcje lub ,,złote myśli" w czarnej ramce. Internet jest skarbnicą dekoracji. Lubię takie przedmioty użytkowe, które same w sobie są ciekawe i zdobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mags00
moim zdaniem najlepszą dekoracją są ładnie pomalowane ściany, ewentualnie może być faktura np. okładzina ścienna z ciekawym wzorem taka, którą można pomalować farbą.. widziałam ostatnio coś takiego, całkiem fajny efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładną dekoracją może być sztukateria wewnętrzna (panele dekoracyjne 3D, listwy sufitowe, listwy ścienne, listwy oświetleniowe),pomalowane na kolory pasujące do pomieszczenia. Każdy z w/w elementów ma różny kształt dzięki czemu łatwo można dobrać do danego stylu wnętrza (od klasycznych po nowoczesne) zastosowanie jednego z takich elementów na pewno ożywi, ozdobi, nada charakter każdemu z pomieszczeń :) można również pomyśleć nad ozdobieniem okien bądź drzwi odpowiednimi listwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikanka34
Mnie ostatnio w temacie dekoracji podobają się szklane panele ścienne , coś jak na zdjęciach z http://archiweb.pl/aktualnosci/szklane-panele-scienne-do-kuchni-108/ - głównie dlatego, że wtedy taka szklana ścianka kapitalnie odbija dekoracje i meble i gadżety poustawiane po drugiej stronie ściany, co sprawia, że ma się wrażenie i super większej przestrzeni i jakiejś takiej optycznej nowoczesności, bez zbędnego zagracania mieszkania. Fajna sprawa wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArturD
Zgadzam się, że takie panele dają świetny efekt dlatego mam w planach zamontować sobie takie w pokoju z jakimś ciekawym oświetleniem aby efekt był podobny do tego: http://static.urzadzone.pl/gallery/9592/0_522f34f145a100969d1bf81879d1adc1bece77f0.jpg Próbki mam już zamówione ze strony sztukateria24 . pl mają duży wybór sztukaterii wewnętrznej i co najważniejsze panele 3D oraz gzymsy oświetlające, które najbardziej mnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą dekoracją domu są piękne, drewniane schody. U nas robiła je http://stolarniaekspert.pl/ - i wszyscy znajomi się zachwycają. Są w centralnym miejscu w domu i cały czas je widać, w związku z czym muszą być porządne i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wspominał o czymś takim, jak szklane panele kuchenne. tutaj jest całkiem ładna galeria tego typu dekoracji http://szklarzokuniew.pl/panele-kuchenne/ Ogółem myślę,że szklane dekoracje lustra, półki, szklane kabiny prysznicowe dodają wnętrzom lekkiego stylu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zamawiał ktoś cokolwiek z salonu Max-fliz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lampa! zobacz na oświetlenie elektryczni.com mają duży wybór i niezłe ceny a nowe oświetlenie zawsze dobrze sie sprawdza w każdym wnętrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj tutaj: www.swiatmargo.pl to kopalnia inspiracji, jeżeli chodzi o przedmioty, za pomocą których można fantastycznie urządzić wnętrze. Za pomocą rzeczy, które u nich kupiłam udało mi się wspaniale udekorować dom. Kupiłam np. taką ręcznie zdobioną lampę, dużego krawieckiego manekina ozdobnego, kilka takich skrzyneczek zdobionych techniką decoupage i muszę Ci powiedzieć, że te przedmioty po prostu robią mi cały wystrój, do tego ich produkty są trwałe, zarówno niezwykle funkcjonalne, jak i świetnie się prezentujące, takie estetyczne. Naprawdę warto tam zajrzeć. To firma zdecydowanie godna polecenia i zachwytu  Robią naprawdę śliczne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam niedawno taki kryzys, ze bardzo chciałam cos zmienic w swoim mieszkaniu, ale wiadomo, ze nie kupie nowych mebli i nie zrobie nowego remontu, tylko dlatego ze stare mi się znudziły. Kolezanka namowiła mnie na skorzystanie z usług sklepu http://secretart.com.pl/ z warszawy. Pracownicy uszyli dla mnie artystyczne zasłony i zaproponowali tapetę z klasycznym wzorem w delikatnym kolorze. Do moim mebli akurat bardzo pasuje taka aranżacja. Specjaliści maja jednak wieksze wyczucie i pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może coś w takim stylu, jak tutaj - http://www.mebleswiata.com.pl/oferta/rodzaj/0,36/dekoracje.html - mi osobiście bardzo przypadły do gustu takie meble i dodatki w indyjskim stylu, wnoszą taki niecodzienny klimat do wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaMleczko
Wejdź na stronę www.impresje24.pl i problem z głowy. Ta stronka jest wspaniała, a dekoracje i dodatki, które mają na stanie wciąż mnie zadziwiają. TO czysta nowoczesność, świeżość, idealne rozwiązania :) Polecam w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cappuccino_bez_cukru
Oo, śliczne te ozdóbki ze ściereczek Yorku! :) Na pewno wykorzystam ten pomysł z dzieciakami w przedszkolu, zamiast kurczaczków będą kolorowe kwatki do powieszenia w oknach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy macie dzieci i co za tym idzie pokoje dla nich, ale jeśli tak, to świetne dekoracje znajdziesz w sklepie http://lampsandco.pl - lampy, poduchy, zasłonki itp :) Wszystko naprawdę śliczne i gustowne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×