Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

fascynacja faceta inną dziewczyną

Polecane posty

Gość gość

Zaintrygowanie mężczyzny inną kobietą jesli jest w związku, o czym to świadczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym że jest normalnym facetem a nie gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie o tym, że powinnaś dokonać kilka subtelnych zmian w sobie, z wyglądu i charakteru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz sie za nią jest fascynacja to musi tez być i chemia:-) zaproś ja gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, między nami układa sie dobrze. Wiem od koleżanki, która pracuje z moim Tż i z ta dziewczną, że mój wygląda jakby mu się podobała( maślane oczka itg, często ją dotyka, podobno przytulali się kilka razy. często wychodzą wspolenie z roboty, ale ponoc nie mówi jej typowych komplementów, i nie zaprasza nigdzie, ale ona chciała go zaprosić gdzieś i do tego podobno nie wspomiał jej o mnie ! mi też o niej nie mówił). Ona ma 22 lat ( mój 30) i jest ponoć ładna i studiuje prestiżowy kierunek. Mówi mi że będzie zawsze wierny. A teraz nie wiem, co o tym myslec. A wy moje drogie co uwazacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że obij mu profilaktycznie mordę, bo zaczyna robić na 2 fronty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest, jak się ma "Tż " zamiast męża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślubu z tobą nie brał, przymierza się do zmiany na nowszy model. Trudno się dziwić - związek bez zobowiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) Co to za skrót Tż? Z jakich słów, co znaczy (domyślam się, że chodzi o partnera, ale tak konkretniej)? 2) Gadać sobie mogą, flirtować ewentualnie też, choć to już ryzykowne, ale przytulanie się?! Dziwnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisala do kolezanka, że ta dziewczyna dowiedzieła się ze on ma dziewyczyne i zrobila mu awanture, ze jest nie w porządku i nie ze nie jego zabawka, a on powiedzial, ze przeciez jest ona dla niego tylko kolezanką. Co mam o tym myslec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silene
Powinnaś pójść do pracy swojego TZ i zrobic awanturę tej dziewczynie. taką mega awanturę, żeby cały dział widzial jaka to lafirynda. Przy okazji byłoby dobrze, żebyś powiedziała jego innym koleżankom z pracy, że on już ma kobietę izeby pazurków sobie na niego nie ostrzyły. To powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Że młoda robiła sobie nadzieje, a on tylko zajmuje sobie czas rozmowami i flirtami z nią, a nie ma wobec niej żadnych planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silene dziś Powinnaś pójść do pracy swojego TZ i zrobic awanturę tej dziewczynie. taką mega awanturę, żeby cały dział widzial jaka to lafirynda. Przy okazji byłoby dobrze, żebyś powiedziała jego innym koleżankom z pracy, że on już ma kobietę izeby pazurków sobie na niego nie ostrzyły. To powinno pomóc. xxx xxx Jakby mój partner przyszedł do mojej pracy i zrobił awanturę moim kolegom, narobił szumu, oznaczył teren w taki sposób, to bym go chyba zostawiła i ze wstydu zmieniła pracę, żeby więcej nie spotkać tych ludzi, przed którymi zostałabym OŚMIESZONA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś pójść do pracy swojego TZ i zrobic awanturę tej dziewczynie. taką mega awanturę, żeby cały dział widzial jaka to lafirynda. a nie lepiej doprowadzic do pionu swojego pukacza, zeby nie dowartosciowywał sie jako facet flirtując z małolatami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mój partner przyszedł do mojej pracy i zrobił awanturę moim kolegom, narobił szumu, oznaczył teren w taki sposób, to bym go chyba zostawiła ja bym swojego zatłukła patelnią za takie coś, a jakby przezył to dała 5 min na spakowanie gaci do reklamówki i wypad z domu bez szans na powrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, robić awanturę dziewczynie bo jej tz to ru/chacz ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolezanka jeszcze napisala ze podobno cala firma jest zaszokowana całą sytuacją, bo mój szanowny TŻ nikomu nie mowil ze ma dziewczyne i wszyscy sa zdziwini bo mysleli ze jest sam i tą lafiryndę pocieszają i a niego są wkurzeni ! a co ze mną, co mam zrobic i myslec o tym ? myslał że on mnie kocha i wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja bym swojego zatłukła patelnią za takie coś, " Szkoda patelni. :D "tż" "wgl" moje oczy krwawią. Skąd się wziął ten cholerny skrót "Tż"? Bo "wgl", to już nawet szkoda komentować. Ale o to "tż" pytam poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tż to sktót od towazysz zycia, czyli po ludzku konkubent. Co masz robić? op... pajaca, a nie wyzywac na pannę. I zastanowić sie czy tak naprawdę chcesz być z kims kto sie boi ujawnić ze istniejesz i szuka lepszej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz tż wszystkiem opowiedz ze ponoc jest skryty i dlatego nie chcial o mnie mówic, ale podobno w tej firmie są bardzo przyjacielskie stosunki. I co ja mam myslec ? on jej powiedzial ze dla niego to nic nie znaczy i ze jest mi wierny ! pomóżcie, bo nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wyjaśnienie skrótu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze szukal rozrywki i dowartosciowania flirtujac z mloda. Tak sie nie robi. To swiadczy o nim. Niw wierze ze niw widzial ze jej siw podoba i ona moze na coa liczy. Ona wimna nie jeat bo o Tobie nie wiedziala. To tz jeat nieodpowiedzialny. Nawet jesli to tylko zarty byly to zranil tym dziewczyne i Ciebie przybokazji, a sam sie swietnie miewa. Ochrzanic go i tyle. Przyjacielakie atosunki. Facet przytila 10 lat mlodsza... to co ona moze o tym pomyslec? Uwodzil ja q ten apoaob akoro jeszcze flirtowal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×