Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

etui na tel

Polecane posty

Gość gość

gdzie kupię jakieś sensownie wyglądające - najlepiej kolorowe - etui na tel? zamówiłma jedno i przyszła jakaś masakra.... mam nadzieję ze przy nast zamówieniu będzie lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pasażach handlowych duzych centrów handlowych są stoiska z dobrymi pokrowcami... z sieci nie kupuj, bo jakośc pozostawia wieeeele do życzenia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na http://www.funnycase.pl/. Mają gotowe wzory ale możesz też sobie zaprojektować wzór używając ich szablonów lub wgrać dowolne zdjęcie albo grafikę, którą sobie sam stworzysz. Polecam, bo to tanioszka, a jak kupisz 3 (za ok 70zł) to jeszcze dostaniesz jeden gratis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the anetta
Nie wiem, czego dokładnie szukasz i jaki masz telefon. Sama mam czerwone etui verus. Wygląda fajnie i jest porządnie wykonane. Zamawiałam z baseg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała teraz silikonowy i chyba już na zawsze przy nich zostanę. Kupiłam sobie ostatnio właśnie taki silikonowy ze wzorem fajków chanel i jest po prostu świetne. Chroni telefon świetnie ! Ja kupiłam na stronie etui-gsm pl (bez spacji i z kropkami) wybór mają niesamowity i myślę ze jak szukasz kolorowych etui to na pewno cos dla siebie znajdziesz. Od minionków do kubków starbucks czy królików lub frytek moshino. Ja własnie sie przymierzam do kolejnego kupna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widział ktoś te personalizowane etui w sferisie ? opłaca się kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyElak
Ja kupiłam sobie niedawno takie śliczne etui z Madsen House i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikanu
@kucola Tak, ja zamawiałam w sferisie ze zdjęciem, jak dla mnie jest spoko, dobrze dobrany format tak, że nie jest "rozciągnięte", kolory też okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję zamówić etui na stoisku kup2, bo są naprawdę solidne albo zaprojektować własne na stronie sferisu, bo też są świetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projektowałam na stronie sferis.pl i tam też zamówiłam, wybrałam matowe, jest przepiękne <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej idź do jakiegoś punktu gsm i kup na miejscu. Przynajmniej nie trafisz na żadnego bubla a koszt jest taki jak z neta z przesyłką www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikona
ja kupowałam swoje etui w teletorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja etui oraz szkło hartowane do telefonu zamawiałam na www.Smart-tel.pl i mogę polecić, bardzo dobra jakość i szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xflowie
Ja proponuję zerknąć do Teletorium albo na ich stronę, bo mają w sumie sporo fajnych etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyantee
Fajne personalizowane można też kupić w Fonny Funny, sama niedawno zajrzałam tam na stoisko i zdecydowałam się na takie etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pine88
Ja zamawiałam etui na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×