Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Panowie czy zdecydowalibyście się na sex z dwoma kobietami na raz??

Polecane posty

Gość gość

Jeśli tak to jakie są wasze fantazje w takim układzie 2k i 1m?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz na myśli to żeby obydwie ci obciągały jednocześnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chciałem już tak kawa na ławę ;) Ale nie, wielka odpowiedzialnośc i trudne zadanie doprowadzić obie do satysfakcji.. ale pomarzyć można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To idź do burdelu, tam nawet 3 jednocześnie się Tobą zajmą. I raczej nie będziesz musiał się martwić o ich zadowolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bo bym się jeszcze czymś zaraził :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj jakaś proponowała koleżankę na wspólną zabawę i przez to nie mogłem spać całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam że sex z dwoma kobietami jest marzeniem każdego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem tę radość i przyjemność być z dwiema kobietami. Z moja dziewczyna i jej najlepsza przyjaciółka. Świetnie się znaliśmy i było fantastycznie. Nie było to jednorazowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygac mi sie chce,lecz trudno mi w to uwierzyć.Kobieta nie chce sie dzielic swoim facetem nawet z przyjaciółką,zmyślona bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skaryfikacje.dmuchaną lalke .wódke koks.fete .wibro.d***** fałszywe.haki w plecach.tatuaze w oczach.prostetutki gwałcone.sztywne chuje.kondony.waginy.sex shop.gej party.szmacenie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie jest to zmyslona bajka. Ale Ty wiesz najlepiej. Żyliśmy we trójkę, mieszkaliśmy we trójkę, seks tez był we trójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla was to niepojęte a dla mnie to było moje zwykłe szare życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marzę o seksie z 2 kobietami i mam wiele fantazji do spełnienia. Niestety zawsze trafiam na takie, które chcą być same ze mną, prostytutki nie wchodzę w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalony15latek
Zabił bym za seks z 1 kobieta a co dopiero z 2 mam 15 lat i bardzo lubię się mastu....nnn...rbowac któraś chętna na seks z 15 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dwoma czy kobietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja spełniłem i było hiperfajnie!! Ale o dziwo to one zainicjowały całą zabawę - za pierwszym razem nie wiem czy wytrzymałem 3-4 minuty takie było podniecenie (przy francuskich zabawach)...następne 3 razy już normalnie a ostatni to nawet maraton a podniecenie nadal mega....kilka godzin zabawy, ze 3 dni mnie mały pobolewał. Później już nie powtarzaliśmy tego choć zagadywały koleżanki ze 2 razy ale warunki były słabe i nie udało się...a później drogi się jeszcze bardziej rozeszły i nie utrzymujemy kontaktu - ale wspomnienia z tej nocki ekstra!! Polecam - ale każdy musi chcieć w tej układance i nie mieć hamulców...jak ma to więcej alkoholu trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×