Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozwód bez dzieci jaki koszt i ile się ciągnie

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem mężatką od grudnia 2013r.Mieszkam z mężem w mieszkaniu jego babci(jeszcze nie jest nasze) nie mamy też własno zarobionych pieniedzy.Z mezem nie mam prawie kontaktu, jak wraca do domu ze szkoły to tylko siada do komputera.Nie ma rozmow ani nic,Wiecznie chodzi wściekły i coś mu nie pasuje, dużo narzeka, zwala na mnie wine, nic nie robi, przeciąga remont mieszkania, np wyremontuje czesc pokoju i nastepna czesc robi za pare miesiecy.tak samo np z malowaniem sufitu.(ja mu pomagałam przy tapetowaniu) bardzo krótko znalismy sie z mezem przed slubem,on nalegal bardzo na slub mimo ze widzial moja niepewnosc, placz, tak samo jego matka. Chcialam zapytac jaki bylby koszt rozwodu, ile to trwa i ile kosztuje,czy rozwod bedzie z orzekaniem o winie czy nie. Zdradzam meza przez internet piszac z innym facetem przez dlugi czas.Ale dostaje od tego faceta wiecej zaintresowania niz od meza. Maz widocznie lubi takie zycie- wroci i ma posprzatane, ugotowane.CHociaz z niego straszny balaganiaz-wszedzie na szafach ma czesci od komputerow, sluchawki,jakies dvd itp.Nie moge tam nawet sprzatac :/ z seksem rowniez klapa.Ciagle przyczepia sie do mojej jednej czesci ciala , ciagle robi to samo i nic innego go nie podnieca.Mysle czy nie przeprowadzic sie z powrotem do mamy, ale mam tutaj duzo rzeczy a do domu mam 12 godzin jazdy pociagiem.Prosze o Pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez orzekania o winie dostajesz od ręki, koszt 600 zł ale możesz wnieść żeby rozłożyć koszty po połowie. Napisz pozew, termin za jakieś 2msc, po półgodzinie będziesz wolna. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest moze jakiś wzór na ten pozew?? a co jak mąż nie będzie chciał rozwodu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokłądnie... 300 zł na głowę was to będzie kosztować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×