Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
olaolisia

Wycięcie migdałow u osoby dorosłej

Polecane posty

Witam, wiem że kilka takich tematów już się przewinęło, ale nie znalazłam odpowiedzi której potrzebuje. Do sedna. Mam lat 25 wiec nie jestem już dzieckiem, a jednak lekarz stwierdził, że w tym wieku mam wyciąć migdałki podniebienne. Mieszkam i żyję we Wrocławiu i chciała bym aby zabieg był tutaj wykonany. Dzwoniąc po szpitalach dowiedziałam się, że na zabieg będę czekała około 3 lat. Taki jest najbliższy termin na NFZ. Zdecydowałam, że wolę iść na zabieg prywatny. Nie wiem niestety gdzie taki mogę wykonać. Znalazłam jedną klinikę na ul. Wyszyńskiego ale cena jaką zaproponowała mi przemiła Pani przez telefon to 4000-4800 zl. Nie ukrywam, że jest to stanowczo za duży koszt. Może jest tutaj ktoś, kto miał wykonany taki zabieg w klinice, którą może polecić ? Boję się źle wykonanego zabiegu, dlatego zależy mi na poleceniu osoby, która taki zabieg przeszła . Pamiętajcie, że jedynie miasto Wrocław wchodzi w gre. Z góry dziękuję i przepraszam, jeśli już kiedyś musieliście na taki wątek odpowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×