Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Jak się jest w harcerstwie to co się tam robi?

Polecane posty

Nigdy nie bylam harcerką, ale znam sporo ludzi co byli/są. Przyznam, że szczerze mówiąc, nie mam za bardzo pojęcia na czym to harcerstwo polega :D Co ci harcerze robią, poza jeżdzeniem pod namioty graniem na gitarze i śpiewaniem przy ognisku? :) Na czym to polega, to takie wojsko dla dzieci? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srają ci do ust i walą po peeździe i anusie metalowym prętem, Kamilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cynicfm
Kasiaszatanistka obczaj sobie mastodon tread lightly ten utwor to k***a diabel a gitara od 4:34 mi tak robi dobrze ze masakra... Obczaj prosze i powiedz co myslisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mastodonto najwiekszy zespol metalowy jaki k***a istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rają ci do ust i walą po peeździe i anusie metalowym prętem, Kamilo " Nie interesuje mnie twoje prostactwo, którym musisz na okrągło epatować, bo prymitywni rodzice cie nie wychowali. Zadałam pytanie na które oczekuje sensownej odpowiedzi. Nie wiem po co w ogóle piszesz coś takiego? Myślisz że jesteś taki fajny(nie jesteś, przed oczami, po przeczytaniu twoich wypocin mam obraz zaniedbanego nastoletniego dresa, ledwo zdającego z klasy do klasy, który ma tate alkoholika i patologiczną matke którzy się kompletnie nie interesują prymitywanym dzieckiem) czy śmieszny(nie, nie jesteś śmieszny, jak skończysz gimnazjum to może zrozumiesz, że jesteś tylko prymitywny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harcerz jak składa przysięgę, to teoretycznie jest harcerzem do końca życia, tak jest przyjęte. A co robią - mają swoje "prawa" pewne wzorce, których starają się przestrzegać, mówią one m. in., o tym, żeby być pomocnym, honorowym, odpowiedzialnym. Najważniejsze hasło harcerskie brzmi: Bóg Honor Ojczyzna. Mają swoje ścieżki rozwoju, najpierw robią tzw. sprawności a potem stopnie harcerskie, które potem na mundurach uwidaczniają się w postaci naszywek, belek na pagonach itp. W zależności od stopnia można być ukierunkowanym bardziej na udzielanie pomocy (Samarytanka), działanie twórcze, poszukiwania (Wędrowniczka) itd. Podczas biwaków i zlotów zdobywa się sprawności i jest się wystawianym na różne próby i zadania podczas gier terenowych i innych, liczy się działanie zespołowe, dla harcerzy każdy inny harcerz jest bratem, a przy tym jest duża integracja, poznaje się masę ludzi, przy ogniskach są zabawy, śpiewanie i takie tam. Ogólnie całkiem pozytywnie kształtuje dziecko pod względem moralnym, chociaż podejrzewam, że dziś wiele się zmieniło i pokolenie też się zmieniło, więc pewnie trochę inaczej to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słucha się druha Bo *****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×