Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lepsze singielstwo czy mazenstwo na zycie?

Polecane posty

Gość gość

jakie macie argumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto co lubi, nikt mi życia ustawiać nie będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy z kim,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytam co wy wybraliscie i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla większości ludzi małżeństwo i dzieci z kimś w miarę dobranym będzie lepsze,natomiast wszystko jest lepsze od małżeństwa z kimś kompletnie obcym tak naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wole zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAŁZENSTWO = jesteś na pasku zony, telefony codziennie co robisz i gdzie jestes, bachory w pozniejszym wieku, zapomnij o wyjsciu do klubów i z kumplami na piwko bo skonczy sie to fochami i awanturą zony, przy rozwodzie jest jeszcze gorzej bo srawy o podział majatku trwaja latami w sądach SINGIELSTWO = sam decydujesz co robisz Ten kto sie żeni przegrał zycie. A jak dwoje sie kocha, to im zaden papierek na to niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAŁZENSTWO = jesteś na pasku zony, telefony codziennie co robisz i gdzie jestes, bachory w pozniejszym wieku, zapomnij o wyjsciu do klubów i z kumplami na piwko bo skonczy sie to fochami i awanturą zony, przy rozwodzie jest jeszcze gorzej bo srawy o podział majatku trwaja latami w sądach SINGIELSTWO = sam decydujesz co robisz Ten kto sie żeni przegrał zycie. A jak dwoje sie kocha, to im zaden papierek na to niepotrzebny. x to po co sie oswiadczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy 'oswiadczacie' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy chca .niektorzy nie chca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem w zwiazku i jestem zadowolina. Nie mam ochoty prac,prasowac,gotowac i dawac doopy w zamian za to ze druga strona dolozy sie do rachunkow. Cenie sobie niezaleznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja nie jestem w zwiazku i jestem zadowolina. Nie mam ochoty prac,prasowac,gotowac i dawac doopy w zamian za to ze druga strona dolozy sie do rachunkow. Cenie sobie niezaleznosc x Jakbyś kretynko nie wiedziała mężczyźni sami prasują, gotują, zajmują się domem i dziećmi. A ciebie zwyczajnie nikt nie chce bo jesteś babochłopem feministką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×