Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Marta Gąska czy ktoś inny? Makijaż ślubny Białystok

Polecane posty

Gość gość

Czy mógłby ktoś wyrazić opinie nt. makijażu ślubnego wykonanego przez Martę Gąskę? Pytanie szczególnie do blondynek, ale ciemnowłose dziewczyny też piszcie bo nie wiem czy się na nią zdecydować. ;-) A może macie inne kosmetyczki godne polecenia w Białymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią, którą polecił mi koleżanka. Nazywa się Marcjanna Gładkowska tel. 509275880. miałam u niej makijaż ślubny taki jak chciałam i z miłą obsługą. Nawet męża podpudrowała żeby się nie błyszczał. Moja druhna malowała się u kogoś innego, ale jak zobaczyła mój makijaż to na swój ślub już umówiła się u pani Marcysi. Dopiero po ślubie znalazłąm na facebooku że ta Pani prowadzi swoją szkołę wizażu i malował kilka kilka gwiazd. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obserwatorak
akurat ja zazwyczaj sama sie maluje ale widziałam osobiście makijaż ślubny wykonany przez P. Gąske na pannie młodej i starszej. Bardzo ładnie aczkolwiek trochę za ciemno ale to akurat kwestia gustu :) Poza tym obie panie wyglądały ładnie :). W tym roku widziałam juz pannę młoda pomalowana przez P. Ostaszewską z ul. Warszawskiej. Również bardzo mi sie podobał. Panna młoda wyglądała bardzo świeżo, miała rewelacyjnie pomalowane oczy :) Powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę z czystym sumieniem polecić panią Marcjannę Gładkowską. Prowadzi szkołę wizażu na ulicy Krakowskiej. Wykonała przepiękny makijaż ślubny mojej siostrze - nigdy nie wyglądała tak pięknie jak wtedy! Makijaż był elegancki, idealnie pasował do mojej siostry, a co najważniejsze trzymał się całą noc, bez najmniejszej zmiany. Na zdjęciach też wyglądał rewelacyjnie. Gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pani Marta maluj***ardzo ładnie ale wolnego miejsca ze świecą szukać :( Dostałam namiary na Panią Dorotę Sikorską i tu postanowiłam się umówić. Duże wrażenie zrobiło na mnie portfolio prezentowane w galerii na jej stronie. Usługę mam mieć wykonaną u siebie w domu i nie muszę się martwic dojazdem gdzieś w mieście. Przygotowania idą pełną parą:). Jak będę miała chwile już po ślubie to napisze co i jak. Pozdrawiam wszystkie niezdecydowane, a stronka do tej Pani to www.dorotasikorska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze korzystał z usług Marty Gąski? Jestem jasną blondynką i martwię się że za mocno mnie pomaluje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do niej na próbny makijaż i sama sie przekonasz jak Cie pomaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pojde jak bedzie miala wolna godzine w dniu kiedy mamy wesele u znajomych. Bo szkoda mi troche 200zl na probny makijaz zeby go nie "przetestować" przez noc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
W sobote byłam na weselu i Panne Młodą i moja kuzynkę malowała właśnie p. Gąska. Ładnie to wyglądało ale chyba za mocno i nie wiem czy tak się robi ale obie panie miały strasznie dużo podkładu i pudry i u siorki wszystkie zmarszczki było widać. Młodej makijaż trzymał sie dobrze ale u Siorki około 23 widziałm, że oczy trochę popłyneły ale może dlatego, że duzo szalała na parkiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość weselny
Małe sprostowanie okazało się, że moją kuzynkę i panne małoda na sobotnim weselu malaowala p. Sadowska, a nie p. Gąska. reszta komantarza bez zmian ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uff to sie uspokoilam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo w końcu poszlas na makijaż ślubny? Podziel się opinię. Sama teraz poszukuję kogos dobrego więc dobra rada się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_zawadzka
Ja polecam z czystym sumieniem p. Marcjanne . Byłam u innych kosmetyczek na kilku próbnych i nie byłam zadowolona, albo za dużo podkładu, albo nie trzymał się . Malowała mnie do ślubu, a potem moja przyjaciółke gdzie byłam już starszą. Rewelacja, czułyśmy się znakomicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka86
Dziewczyny z kolei ja mogę polecić Pani Aksanę Łapicką. Robiła makijaż dla mnie na ślub, moją siostrę i mamę. Wyszło po prostu bosko, choć pierwotnie myślałam o nieco innym makijażu. Polecam bo również na zdjęciach wyszedł pięknie, a przede wszystkim makijaże wszystkich nas malowanych utrzymały się całą noc! Na pewno jeszcze wrócę do niej. Nie mam numeru bo umawiała siostra, znajdziecie ją na facebook Buziaki))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka86
Mam numer - Aksana Łapicka - 503337111 Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośia  L
Dziękuje Paulina. Makijaż który wykonała P. Aksana Łapicka był fantastyczny. Pani dobrała kolory, doradziła i dopasowała wszystko. Polecam wszystkim !!! Korzystajcie!!! Idę na powtórkę w piątek )) Nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDasa
U tej Marty nie byłam. Ale byłam przedwczoraj u tej Aksany. Miła, sympatyczna kobieta. Makijaż utrzymywał się całą noc. Też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o makijaż wieczorowy to ja zwykle chodze dosalony piekna i bestia. Jestem juz przyzwyczajona, bo wizażystka wie co lubię, co podkreślić co "zatuszować" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_zawadzka
Moja siostra cioteczna brała ślub w maju i też zadowolona z p. Marcjanny ( na fb Marcjanna Art Style chyba ) . Malowała ją , starszą i mamę ( ciocie moją ) i wszystkim doskonale dopasowała kolory, doradziła wszystko. Trzymało się rewelacyjnie i wyglądały najlepiej ze wszystkich . Próbowałam wcześniej innych makijaży , ale nie zamienię na inną wizażystkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki jest koszt makijażu wieczorowego wykonanego przez Panią Marcjanne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Paulinę Ciborowską, jest młoda ale wie jak podkreślić piękno. Makijaże wyglądają świeżo i pięknie. Nie robi "tapety" a wszystko trzyma się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Kasię Opara. Maluje w Warszawie i w Białymstoku. Uczyła się u Kasi Sujki i Agi Brody. Najpierw robiła mi makijaż na imprezę i po pierwszej rozmowie wiedziałam, że jest naprawdę dobra. A efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Ma talent Zresztą od niej również nie można oderwać oczu. Teraz każda impreza nie może się bez niej obejść. Oczywiście na ślub również malowała mnie i moją rodzinkę. Wszyscy byli zachwyceni, a makijaże trzymały się całą noc. Świadkowa nawet wystąpiła w nim na poprawinach! Co mnie jeszcze zaskoczyło, ze również pięknie rozświetliła mi na ślubie dekolt oraz w ramach usługi przypudrowała również mojego męża. tel. do niej 602-330-037 instagram https://www.instagram.com/kasiaopara_makeup/ @kasiaopara_makeup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinokio detektor
A ja polecam Władka z Czarnego lasu, szpachluję węglem drzewnym, a na poważnie Marta to mistrzyni. Chcesz dziewczyno wyglądać świetnie to strzała do Gąski, reszta w tym wątku to autoreklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o kosmetyczki z Białegostoku to tutaj są najlepsze :) Ja korzystałam z usług nie tylko na ślub ale również i na inne okazje :) www.onaion.gdziewesele.pl/Fryzura-i-makeup/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkator
Nie piszę opinii w internecie,ale teraz to już musiałam. Bardzo mi nie spodobała się obsługa u Pani Gąski !! Umówiłam się na makijaż próbny. Trwał niecałe 20 minut, Pani nie ruszyła nawet moich brwi i dolnych rzęsek, które miałem doczepiane. A w dodatku gadała przez telefon podczas makijażu. Zrezygnowałam z makijażu ślubnego!!! Tym bardziej, że mój narzeczony to w ogóle spytał, czy byłam na makijażu? Na szybko szukałam nowej wizażystki i przejrzałam opinie w internecie. Znalazłam dużo pozytywnych opinii o Pani Marcjannie. Jak zadzwoniłam to nie było wolnych terminów,ale w końcu Pani mnie wcisnęła i jestem MEEEGA zadowolona. Efekt kosmiczny, trwałość no i obsługa że aż miło. Pani Marcjanna wszystko mi jeszcze wytłumaczyła i wiedziałam, że wszystko będzie dobrze. Ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje miłe, Wy tutaj chwalicie w kółko tych kilka wizażystek, a ja korzystałam z ich usług i albo podkład za ciemny, albo oko za mocne, albo zmarchy pod oczami i wiele różnych rzeczy, o których już nie wspomnę i nie chcę pamiętać. Ostatnio trafiłam do Pani Ewy Puchacz z polecenia znajomej, ale najpierw obejrzałam dokładnie jej portfolio, żeby się znowu nie naciąć. I co się okazało? W jej makijażu balowałam dwa dni, poprawiłam tylko usta na drugi dzień. Mój chłopak stwierdził, ze jeszcze mnie takiej nie widział i cieszy się, ze wreszcie trafiłam na Panią Ewę. Serdeczna osoba, a przy tym naprawdę super specjalista, przy tym kolorysta i pracuje na , jakiejś niemieckiej firmie, jeżeli chodzi o kosmetyki. Mało tego, to jeszcze potrafi odwieść do domu, jak jest potrzeba, ech. Zresztą przekonacie się same. Jest też na Facebooku, wystarczy przy jej nazwisku wpisać makijaż białystok. I takie są moje doświadczenia w temacie makijażu profesjonalnego na dzień dzisiejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Anna Sass! Zdecydow. anie n ajlepszy makeup w Białymstokiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Polecam Agatę Stępnicką, wiem że uczyła się u samej Marty Gąski, robi śliczne makijaże i nie jest zmanieryzowana. Profesjonalizm, zdolna z niej bestia. Makijaż miałam na poprawinach tak długo się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×