Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolllazimna

Tani i szybki kurier

Polecane posty

Gość karolllazimna

Jak najszybciej sprawdzić u którego kuriera przesyłka będzie najtańsza? Próbowałam szukać na własną rękę poprzez porównywarki, ale coś kiepsko to wychodzi, bo 3 z nich pokazują mi różne wyniki i już nic z tego nie rozumiem :/ I jak jest możliwość żeby paczka doszła na drugi dzień to już w ogóle będzie super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurierzy maja podobne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolllazimna
No właśnie po tym co już widziałam na tych porównywarkach to wcale niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym raczej takimi porównywarkami się nie sugerowała, bo często są one opłacane przez poszczególne firmy, może dlatego właśnie pokazują Ci się różne ceny. A rozglądałaś się wśród brokerów? Jakość wysyłki taka sama, bo obsługują Cię największe firmy przewozowe, a za to cena mniejsza. Tacy brokerzy wysyłają bardzo dużo paczek dziennie i dlatego mają niższe stawki u kurierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijajcie z daleka UPC !!! Zostałam oszukana przez nich i musiałam przez nich zapłacić karę. Przez dwa dni nie potrafili przyjechać po przesyłkę. Najpierw kurier zapomniał, a potem miał dużo roboty i nie chciało mu się przyjechać. W efekcie musiałam zamówić innego przewoźnika, z którym nie mam podpisanej umowy. Słyszałam że to samo robili jak jeszcze nazywali się Stolicą. Ludzie kupowali u nich wysyłki 20 na zasadzie przedpłaty, a oni i tak kazali potem płacić jeszcze raz. To zwykli oszuści. Polecam siódemkę, albo DHL a dla tych co wysyłają paletami DPD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruerue
Odnośnie taksówek to polecam http://www.itaxi.pl/ . Poza tym że łatwo się ich zamawia smartfonem lub po prostu laptopem poprzez stronę internetową, to wiesz co zamawiasz i śledzisz na mapie kiedy dojedzie po ciebie. Masz poza tym pełna informację o kierowcy i samochodzie jakim dysponuje. Oprócz jego cennika wiesz na przykład czy zabierze cię z psem, czy ma klimatyzację, albo co napisali o nim inni klienci którzy, jechali z nim wcześniej. Niby takie bajerki, ale wolę wiedzieć kto będzie mnie wiózł. Jest tyle nerwusów za kierownicą, że czasem aż uszy więdną, zwłaszcza jak się jedzie z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam dlh... Wysyłam u pośrednika, który zawsze wyszukuje gdzie będzie najtaniej. Zazwyczaj jest to właśnie dhl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walridr2
ja też odradzam korzystania z porównywarek. A jeśli zależy ci na zaoszczędzeniu kilku zł na wysyłce to możesz wysłać przez stronę typu http://www.wysylajtaniej.pl/ To jest właśnie broker o którym wyżej pisała Ci Kinga. Ja już przetestowałem kilku takich brokerów i z nimi do tej pory najlepiej mi się współpracowało. A co do szybkości to paczki są na drugi dzień u odbiorcy. I jeszcze uwaga do komentarza powyżej...nie ma takiego kuriera jak upc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurier siódemka do 30 kg kosztuje 25 zł jestem zadowolona paczka dociera na drugi dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolllazimna
Sprawdziłam sobie cennik i faktycznie niewiele wychodzi za te moje paczki które chcę wysłać. Widzę, że tam się załatwia wszystko przez neta. A czy nie jest to jakieś bardzo skomplikowane? Bo w sumie to nigdy jeszcze nie korzystałam z takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walridr2
Tzn moim zdaniem nie jest to jakieś skomplikowane... Rejestracja na stronie zajmuje krótką chwilę. Potem wypełniasz formularz, podajesz wymiary i wagę paczki, podajesz adres wysyłki... Na koniec płacisz on line no i czekasz na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę... Raczej prosta sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprócz kurierów fajną opcją jest strona http://clicktrans.pl/ Szybciutko mozna znaleźć przewoźnika który dostarczy paczki stosunkowo tanio, zreszta można wybrać tego który ma taniej bo ceny podają od razu jak sa zainteresowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budvar
Znalazłem stronę, gdzie można między innymi zamieszczać zlecenia na usługi transportowe http://oferia.pl/zlecenia/motoryzacja-transport/uslugi-transportowe . Z tego co widać wiele zleceń jest zamieszczanych z dnia na dzień. W zasadzie wystarczy na bieżąco tam zaglądać i można znaleźć jakiś okazyjny transport. Tylko jak jest z ubezpieczeniem i warunkami ewentualnego odszkodowania jak coś zaginie. Firmy spedycyjne są na taką ewentualność ubezpieczone. Mają regulamin i warunki współpracy. Przy umowach cywilno prawnych może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×