Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Rebecca nie moglabys zdradzic, ale np. beznadzieja i owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
rebecca12666 dziś no jeżeli chodzi o kwestie wierności to ten mój to niezły był gagatek ...teraz twierdzi, że się zmienił, jak mnie poznał, w sumie mu wierzę, chociażby z tego powodu, że już nie widzę możliwości czasowych, kiedy miałby być niewierny :P. Mam takie wyobrażenie, że z kobietą mogłabym czerpać większą przyjemność z zabaw ciałem - mój mężczyzna, to lubi pieszczoty tylko w jednym miejscu, jak interesuję sięinnymi jego częściami to on się trochę niecierpliwi, tak samo w drugą stronę, zawszze się skupia na jednej części ....wyciągam wnoski z siebie samej i z moich oczekiwań, że może z kobietą byłoby iinaczej pod tym względem. Jak myślę o niej i o mnie to myślę tylko o tym, żeby jej sprawić przyjemność i żeby czuła się dobrze. Mam takie przeczucie, że ona nie czuje się dobrze w pewłni w swoim związku. Brakuje jej czegoś na pewno. Jak to chyba ktoś wczoraj napisał, że się czuje "sama jak palec". Nie wiem, może u tej mojej nie jest aż tak źle, ale czuję, że brakuje jej wiele, ciepła, namiętności, troski , uwagi, komplementów, przytulania - takich prostych rzeczy. Od czasu do czasu kończyła swoje maile przesyłając uściski (przytulenia). Nie byłyśny na stopie koleżeńskiej, więc teraz myślę, że coś w tym jest, że w gruncie rzeczy przesyłałą to czego chciała dla siebie, żeby ktoś ją przytulił. x Chiałabym być z kobietą, ale nie jakąkolwiek ...co do tego chyba się nigdy nie zmienię - nie umiem "być z kimś", kogo nie kocham ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex zaproś ja gdzieś na drinka. Jesteście na stopie blisko koleżeńskiej o to nie bedzie dziwnie wyglądać. niecj auto zostawi najlepiej i troche wypije, nie dlatego żeby ja wykorzystać ale po to żeby w koncu powiedziała jak jest. Człowiek wtedy rozluźniony i szczery. Będziesz wiedziała na czym stoisz. Powiedziałaś jej juz ze kochasz, nie maź przez to problemów z nią i w pracy wiec co sie moze złego stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex79d dziś .... ona nie tyle chciałą wiedziec gdzie mieszkasz, co myślała, że ją zaprosisz do siebie :) może liczyła, że odpowiesz jej "pokażę Ci - zapraszam Cię po pracy we wtorek na drinka do mnie " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna teoretycznie Nie miec nic przeciw ale gdy to ktoś staje sie obiektem zainteresowania tej samej płc***erspektywa sie zmienia. Skoro on nie ma z tym problemu wszystko jest ma dobrej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że ja mu niestety nie powiedziałem o tym, że on mi się podoba... pewnie powinienem, ale nie potrafiłem zrobić tego na odległość :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć biorąc pod uwagę to, jak się w stosunku do niego zachowywałem, mógł się domyśleć... Powinienem był mu powiedzieć... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu cicho .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już tu stron 50 macie? Nieźle, uwzględniając, ze temat kula się we własnym sosie od miesięca, czy mniej. A jak mija weekend (jak nie myśli się o ukochanych/ukochanym)? Pogoda ok? Drinki wypite, żarcie z 1000 kcal na jeden raz pozarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tu czytam bo podoba mi sie jak pisze alex , beznadzieja , rebeca, gosc z kreska i ann 87 reszta tez ale nie wszyscy pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex79
Czesc dziewczyny, nie mogłam pisac bo mi sie net spieprzył w chacie ale juz jest ok, u mnie lazy weekend mecz ogladam, moja Legia gra, dzieki rebecca i Beznadziejka za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Legia, mmmm..Ok... A co nasz Lewy? Ze wstrząsem mózgu, ze złamaną szczeka czy nosem na Barcelone? Sorry Winnetou, wybieram Hiszpanie. Asa, czy któraś z was uczestniczy w biegu, gdzie meta goni uczestnikow? Miłości tymczasem na bok:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×