Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochana w kolezance z pracy, pomozecie? cz.2

Polecane posty

Gość gość
_:) Alex podałam e-mail jak chcesz to się odezwij nie będę tu nic rozkminiac . Nie oleje Cię lady d. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
witam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Alex79d dziś Ona na pewno na to czeka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) odrodzona ona jak u Ciebie ? Jestnadzieja u Ciebie nic się nie dzieje ? Cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
ostatnio jest bardzo miła i te spojrzenia, ehh ale obie wiemy, że nic z tego nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
nic, uciążliwa , dręcząca cisza .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy75
Dobranoc :-) Dbajcie o siebie wszystkie i kazda z osobna :-) Porzucam Was znow na kilka dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) podobno cisza jest święta bo zbliża ludzi gdyż tylko Ci którzy dobrze się razem czują mogą siedzieć w milczeniu .. Niewiadomo jak ona czułaby się w Twoim towarzystwie . Odrodzona ona skoro wiesz że nic z tego to lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
bo to jest zwykłe zauroczenie, takie motyle w brzuchu i lepszy humor, gdy ja widzę, na 100% nie wiem czy u niej jest to samo ale po jej zachowaniu (kiedyś o tym pisałam) też mogę tak przypuszczać, no przecież z powietrza mi się to nie wzięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
gość dziś jak by się czuła w moim towarzystwie ? wiem, że czuła się świetnie ....kiedyś, jak jeszcze nie było powodów do rozmyślania nad ciszą. A teraz ...czuję się jakbym miała przejśc pokój wzdłuż i nie była w stanie wykonac kroku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Crazy Ty rowniez dbaj o siebie :) odrodzona ona no z powietrza to się takie coś nie bierze .. A długo to Cię trzyma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) jestnadzieja więc czujesz się bezsilna na ta cała sytuację .. rebecca ... .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odrodzona ona
nie mamy, dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
tak, bezsilna - to dobre słowo ....co bym nie zrobiła może się obrócic przeciwko mnie - będę działac = będę nachalna, nie będę działac = wiadomo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) narazie daj sobie spokój . Odpoczniesz od niej ona od Ciebie .. Jeśli będzie chciała kontaktu ona wykona ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosonoga Wiedzma
Czesc, co tam u Was? Do mnie dzwonila mama exa... poplakala sie. W pracy kolezanka (40 lat) zareczyla sie, pokazywala wszystkim pierscionek, a druga (21 czy 23 lata) jest w ciazy. Zazdroszcze... Byly juz chyba nie jest z dziewczyna, dla ktorej mnie rzucil. A ja mam tyle pracy, ze nie mam czasu na nic. Moze to dobrze, bo nie mam czasu na myslenie tez. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alex, nie ma mnie czesto, bo obowiazki rodzinne. Corka nie lubi sama zasypiac i tak wlasnie :D jezeli mnie pytasz o zdanie (hahah) to powinnas zmienic prace. W obecnej czeka cie w najlepszym wypadku bycie okazjonalna odskocznia od nudnej codziennosci. I to jak widzisz bedziesz musiala te pozycje sobie metodycznie wypracowac. Taka odskocznia mozesz byc rownie dobrze w drugiej pracy, a przy okazji wiecej zarobisz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_:) Cześć Wam :) Pieniadze to nie wszystko :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
Bosonoga Wiedzma dziś Hej Bosonoga , Co tam u nas pytasz ? No...my tu codziennie informujemy z detalami, musisz przewinąć kilkadziesiąt stron do tyłu :D x Ale ponieważ masz pracy (gratuluje!) dużo to tylko wspomnę, że u mnie nic się nie dzieje :( x po co mama exa do Ciebie dzwoni ? Rozumiem to ten ex co znalazł pannę z dzieckiem w tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Alex miałaś na panieńskie iść, bajubaj. Gubimy się gubimy :D I w Paryżu też byłaś? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex79d
sluchajcie jaki piekny dzien, jaki piekny poranek I prawie na 99.9% wiem ze mnie tez kocha mopja Lady D. lalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalalallalalallalaa, chce ryczec chce spiewac,chce skakac , powiedzila mi dzis, z rana, im bardziej cie drecze, im bardziej ci nienawidze, im bardziej dzialam ci na nerwy tym mocniej cie...... k, tzn lubie, love i like zaczynaja sie od L zaczela mowic THE MORE I ..... LO, I mean like you tak mi powiadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JakaśNadziejaJednakJest
odnotowuję problemy z koncentracją - nasilone ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×