Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Au Pair

Polecane posty

Gość gość

No więc mam duży dylemat. Chciałabym wyjechać do USA jako Au Pair, żeby doszkolić swój język, nabyć doświadczenia, poznać tamtejszą kulturę. Piszę już w maju maturę i chciałabym spróbować dostać się na studia weterynaryjne. Problem tkwi w tym, że Au Pair w USA trwa rok, a ja nie chce mieć rocznej przerwy od nauki, bo potem ciężko wrócić na "stare tory". Chciałabym się dowiedzieć co Wy o tym sądzicie, jakie są wasze opinie, może ktoś z was ma podobny dylemat, albo jest jako Au Pair. I czy da się to jakoś rozwiązać? Proszę o jakąś rzetelną odpowiedz, bo bardzo mi na tym zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedz do Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem to trudno o prace bez znajomosci.dziewczyny pojechaly i byly problemy z rodzinami i dziecmi,musialy wracac do domu(rodzice po nie jechali) nawet miesiaca nie daly rady wytrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Stanach jako Au Pair ale to było ponad 17 lat temu. Jechałam po ukończeniu studiów. Bywa ciężko bo rodziny bywają różne i czasem trudno się zgrać. Ja musiałam po kilku miesiącach zmienić miejsce zamieszkania bo trafiła mi się koszmarna rodzinka. Sami nie wiedzieli czego chcą i jeszcze małżeństwo miało jakiś kryzys. Dzieci koszmarnie rozpuszczone, ale obecnie w Polsce są identyczne. Ja byłam z profesjonalnej firmy, z podpisaną umową, miałam zagwarantowane ubezpieczenie i powrót do Polski w razie jakiś kłopotów. Generalnie fajne doświadczenie pomimo że praca z dziećmi ciężka. Dobrze mieć prawo jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram się do Anglii i właśnie do krajów europejskich jes jeszcze coś takiego jak Summer AuPair wiec skoro nie chcesz rezygnowac ze studiów to warto abys sie nad tym zastanowiła ;) a odnosnie mojej przygody to ja tak jak ty chce sprobowac czegos nowego i wgl... Planuje wybrac sie na 9-12 mies i wyjechac w czerwcu 2015, bo tez jestem tegoroczna maturzystka :P obecnie zajmuje sie wypełnianiem tych wszystkich papierków, ale tez mam mnóstwo watpliwosci i powazna przeszkode w domu... Moja mama stanowczo mi to odradza i wgl... Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś tak się zgłosiłam do pracy , niestety okazało się na miejscu , że Pan ( a było to we Francji) oszukał w ogłoszeniu i nie jest z żoną, byli rozwiedzeni, synek był w porządku, praca lekka o tyle że pan zaczął mnie podrywać , on chyba szukał żony nowej , więc koniecznie szukaj takich rodzin gdzie jest żona albo dwie żony albo samotna kobieta, unikaj jak ognia samotnych tatusiów :( chyba,że szukasz meża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×