Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Gość Słonik z naftą
Witajcie gołąbeczki gr***ające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak.Słuchaj PSuja...wiezie mnie i wiezie i tylko ta jaskinia gdzieś chyba hen daleko...:-p Luizo południowy sorbet truskawkowy z miętą dla ciebie.👄 przybądź i daj się porwać na taras.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 tym co dołączyli :) Haja Ty wiesz jak ożywić zwłoki..tak, tak ..bo tak mnie dziś przeczołgali w robocie :( Słonik czemu zmieniasz skład ? za granicę wyjechała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Luizko, to był taki czysty spontan, że akurat mieliśmy okazję się spotkać. Nie widzieliśmy się straszny kawał czasu i przydałoby się odnowić znajomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie chce usunąć...bo chyba nie przegięłam pisząc o magicznej wodzie z hydranta.:-) ale już mówię-ni c***a.:-D PSuju zwodzisz mnie już tak długo,że powątpiewam w twoją wiarygodność.Mam pomysl,weź mnie wywróć już tutaj niech się przekonam,czy ten galop ma sens.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie mówiłam?Teraz ja nagle mam być tą prymitywną rozczochraną białogłową z owłosionymi nogami,która nie będzie wymyślać rumaków,jaskiń tylko tu i teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czyli przekonujący jesteś jako padlina.:-D:-D:-D Same talenty. Słoniu naprawdę źle mnie wtedy zrozumiałeś.Są ikony kobiecego piękna i facetowi nie jest trudno wymienić nazwiska.Ciekawi mnie męskie myślenie.Gust chciałam porównać.:-)Rzucę nazwisko Travis Fimmel jako Rognar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×