Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

PSuju no nie będę tłumaczyć,że ściągnęłam z netu foto Moniki...ja wyglądam atrakcyjniej :-p 👄 ale zdjęłam dopiero pierwszą część garderoby więc się uspokój.👄 i pozwól się akcji rozgrzać.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lotem tylko o takiej porze...ale PSuju,całe szczęście,że to pudta butelka.Nic byś o tej 4.45 nie poczuł:-D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebrałam bilans.Słoń przez pierwszą sesję grania jest bez prawej skarpety,PSuj nagi (dobrowolnie).Nie wiem,kogo wskazała butelka,ale ciężki to będzie ruch.:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boska z awatarem
👄 ..no środek dnia Haja :) To ile razy już doszłaś ?:P N_r 👄 szkoda, że Cię wczoraj nie było...mogłabym przy butelkowym całowaniu :P Ci dorzucić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to,że jeszcze nie doszłam.Do siebie.:-p Luizo nic straconego,przecież butelka w ruchu.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra dobra n_ru jeszcze nie wiadomo czy przebiłeś.W jakim celu o takiej godzinie się obudziłeś?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja spokojnie ;).przecież wiesz, której główki facet używa najpierw ;)..mała główka to i myślenie wolniejsze...w końcu nie do tego ona została stworzona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy takie w gorącej wodzie kąpane? :D Poza tym nie ma co przebijać czegoś co już dawno temu zostało przebite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×