Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

Pisałam.:-( Pytałam,które forumowiczki tak cię interesują,może znam?:-) i jakie,żeby dwoje chciało???Ja o gangbang marzę.Chcesz uczestniczyć? n_ru kooopę lat.Kto cię tak zacałował na tyle czasu???👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że trzeba brać poprawkę dużą na wszystko co się tu wypisuje.Niezależnie od koloru nicka.;-) Nastrój trzeba wyczarować,bom na razie w służbowym,bojowym amoku.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n_ru ja bym powiedziała,że nie jedna,ale nie zamierzam znów o gustach się rozpisywać,bo wychodzi,że każdy ma inny.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haja są gusta i guściki lepiej nie rozprawiać na ten temat ;) Jak nie masz bielizny to zadzieraj kiecę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
n_ru tekst ze zdejmowaniem spódnicy jest jak ten z poka pakę.Tak się rzuca,dla jaj :-) ale czy ty jesteś w tej chwili gotowy,żeby weszła do ciebie gorąca jak lawa,napalona kobieta z twoich marzeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizo 👄 środowe,więc w zastępstwie przyklej w innym,kobiecym najlepiej miejscu.:-) n_ru :-D i tak trzymaj :-p mnie się wydaje,że może człowieka czasem taka głupawka złapać,że by wziął i się przekonał,czy warto tak fantazjować.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju czy ilość pojedynczych pociągnięć językiem też jest ustalona?:-D Ja chyba nie umiem tak wg planu,punktów,momentów:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale by się działo.:-D Roku by mi trzeba zapewne.:-D Czekajmy więc cierpliwie i w gotowości na teleportację.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....mrrrrr zagryzając wargę wzdycham kiedy ta teleportacja.;-)👄 Taki sen,ale na jawie.Myk wpadasz nago,zapominając o wszystkim dokładnie tam,gdzie chcesz być w tej chwili.:-)Człowiek byłby szczęśliwszy wyładowując się z fantazji tak na bieżąco. ...zaschło mi w gardle.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSuju weź napisz jeszcze raz to zdanie tylko z bezcześcisz.Niech się wsłucham w ton twojego głosu gdy to ciągiem wymawiasz.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.Kosiarz umysłów robi rundę.Skąd tyle czasu?A ja ledwo zdążę zacząć tu mieszać i już muszę spadać.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik z naftą
Co tu się wyprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze słoń👄.PSuj mnie psuje,a jak już tak zaczyna,że ściągałabym majtki przez głowę jakbym miała...i w tym momencie jeb.Zaczna grać wariata.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie zwąchałeś?:-) Nie ukrywam wcale,że to tylko mój zapach wzmacnia.Ale droczysz się okrutnie.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×