Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Na całuski zapraszam 2 ..czyli usterka

Polecane posty

W ogóle to jak zwykle tyle niby ludzi tu jest...i temat taki przyjemny.Co jest nie tak?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy na wizji :) powiedziala dziewczynka w przykrotkiej sukience. odwrocila sie i wypiela pupcie... ooooooooo.. zawolala widownia siedzaca przed telewizorami.. i w tym momencie znowu wylaczyli prad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frida idziesz widzę na całość.Mówiłam,że unoszą.Ja już odleciałam,więc jeśli gorący i kobiecy też c***asuje to proszę👄:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C**a wyszła przypadkiem.Tzn nie moja.:-D Ale trafnie,trafnie to ujęłaś.Dla niecierpliwców jak ja trochę to dyskomfort.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie... odkobiecy rozowy lizaczek, tez jest smaczny ;) skoro biore od luizki, to rownie dobrze moge od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida zostawiłabyś też z jednego.I od razu na wagę wskakuję.:-D PSuju przebywanie tu zbyt długo prowadzi do awarii,której nie mamna liście.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokre od śliny stojące cycuszki ci się w pracy marzą?No wierzę,że nie jest to codziennie do zrealizowania.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu nie... nawet dwa. rozowe lizaczki z rozowymi patyczkami 👄 :P ...... 👄 :P obydwa do zalizania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe no tak.15.31 na zegarze trzeba zmierzać w przyspieszonym tempie do wielkiego finału.:-D:-D:-D PSuju myślałeś kiedyś nad tym,jak zachowałbyś się,gdybym jakimś sprzyjającym trafem(((:classic_cool:))) weszła właśnie do twojego pokoju i o nic nie pytała.;-)Możesz sobie taki szał w 30 min wyobrazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kuś.:-D👄 Gorzej,jakbym tak założyła,że wystarczy mi pojawienia się na 30 minut by z ciebie wszystkie soki wypić...a tu mało by się okazało.:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bodźcami?A bo tak słodzisz mój drogi,lekkości dostaję a chyba im lepszy obraz tym większe chęci...(?);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ten już szuka minusów!!!PSuju,jakbym wpadła to nie ma szukania lokum,nie ma szefowej.Jest biurko.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uroniłes łezke na pogrzebie samcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No leży.:-D Ale powiem ci,wyobrażając sobie biurko twoje,mam przed oczyma coś całkiem innego.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj to dziadek o lasce, i trza się nagłowić by stanął mu na baczność.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrrrrr ależ mi się buty palą...seks za drukarką ok,ale z tą widownią,jak cię znam to chyba wybiegłeś w fantazję nie swoją.:-D Ja na darmo nie przyjeżdżam,więc niech cię nie ponosi z obietnicami.:-D Buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo.....jak nam się udało,za kotarą,na do widzenia.:-);-) Pozdrawiam,jak ktoś zechce pchnąć i odczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psuj wracam w środe? Najpierw trzeba dożyć? Nie znacie dnia ani godziny. Puste łby kapuściane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frida6
chyba ci sie cos pomylilo. w kawiarni nie moze byc nic za kotara. tu musi byc wszystko wobec tysiecy swiadkow naocznych.. inaczej holmsy zrobia z ciebie starego bez/ku/tas/owego dziada... a przeciez to nie jest prawda... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spragniony lizania? A inny dzień nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.👄 frido a właśnie,że można całkiem bez napinki nawet za kotarą tu barakszkować.Ktoś cię tu źle wyuczył.:-D Niech ci się karuzela kręci,a forum ci w dzieciach wynagrodzi.👄 PSuju środowe takie wiesz mrrrr 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już z ozorem zwieszonym?:-D O!Mógłbyś poudawać,że cię moje zainteresowanie nie kręci?Jak już mam tu przeżyć coś nowego,to może to by to było?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe PSuju nie bądź taki obojętny wobec moich tęsknotą nabrzmiałych ust...:-( Myślałam o tobie odkąd wyszedłeś z pracy....upajałam się podarowanym jednak za kotarą całusem...przecież musisz coś czuć.Cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S_T
Dzień dobry, wbiję się w ten szczególny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierz kochanie 👄👄👄 soczyste,niebezpieczne,bo środowe i okłam mnie jeśli musisz.....ale nie rań... Cześć ST.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×