Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozmiar penisa

Polecane posty

Gość landrynaaa
U mnie w pracy obraca się liczbami upierdliwy gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakie masz stawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
A co szukasz sponsorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze musisz płacić facetom za seks? Czemu mnie to nie dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktora chętna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Bredzisz, jakby cię fura z gnojem przejechała.Z gównem nie gadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 olaaa
Najkrócej .Jakiś czas temu miałam propozycję sexu z dwoma partnerami jednocześnie.Bez szczegółów, nie skorzystałam. Obecnie mam dwóch " przyjaciół","kolegów"? Spotykam się z nimi naprzemiennie, w jakimś stopniu uzupełniają się .Z żadnym z nich nie wiążą mnie plany na przyszłość.Jest jasna sytuacja: seks i wspólne wyjścia oraz kilka wspólnych pasji.Każdym z nich wie, że nie jest tym jedynym. Od dłuższego czasu myślę o zainscenizowaniu poznania ich i sexu z nimi razem. Uczestniczyłaś w czymś takim?Jeśli tak, to jak to się odbyło? Chodzi mi też o atmosferę takiego spotkania i odczucia seksualne dla kobiety. Uczestniczyłam parokrotnie w spotkaniach 2 k + 1 m, było przyjemnie a nawet bardzo przyjemnie.Takie spotkanie o którym myślę byłoby dla mnie nowością. Uważasz, że warto?re Boję się,że stracę któregoś lub obu.Z każdym z nich pojedynczo mam dobre relacje i dobry sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Ola jeśli to pytanie do mnie to Ci powiem że mnie nie bawią takie zabawy.Mam jednego stałego partnera i nie zamierzam tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak to jest regularnie poprawiać po innym facecie :D Jacyś desperaci chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Niech sobie robią co chcą...Ja nie akceptuję takich ekscesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 olaaa
Landrynaaa, szanuję Twoje stanowisko.Mówisz jasno i konkretnie. Tym niemniej, czy jako kobieta potrafiłabyś wczuć się chociaż troszeczkę w moją rolę i sytuacje? Podpowiedzieć, czy zrealizować swoje marzenie i swoją fascynację, ryzykując przyjaźnią ich obu? Ryzykując też tym, że musiałabym szukać następnego kochanka? Nie byłoby to trudne, ale takiego, który zadowoliłby mnie, to raczej prędko nie znalazłabym. Tobie takie rozterki są obce, lecz byłabym wdzięczna za każdą sugestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Sorry ale nawet nie potrafię sobie wyobrazić takiej sytuacji. To nie moja liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 olaaa
Hm...szkoda. Pozdrawiam serdecznie. Być może gdzieś tu jeszcze się spotkamy. Cmok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
To powodzenia życzę Olu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś zbyt leniwa żeby znaleźć faceta na stałe,czy oni nie widzą w tobie partnerki na dłużej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam chetnie bym spelnil oli marzenia. znajdz kogos jeszcze i moze udaloby sie cie zadowolic? skype: cyberek_krak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
A ja będę spełniać marzenia z moją drugą połówką...I nikogo więcej nie wpuścimy bo zrobi się zbyt tłoczno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32 olaaa
Powodzenia landrynaaa. Wielu ciekawych pomysłów i ekscytujących przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola, jak chcesz zrobić to z dwoma facetami a jednocześnie obawiasz się, że możesz stracić swoich dwóch obecnych, to oferuję się z kolegą.Nie martw się o zaspokojenie. Ku..asy mamy duże , wyrooochamy cię porządnie. Jeśli jesteś na tak, to daj znać.Wrzucę wtedy maila i dogadamy szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj ma 18 cm długości i 14cm obwodu dziewczyna go lubi bo faje jej dużo frajdy. To zalezy zawsze od tego jak facet umie go wykorzystać a nie od długości ;) Pozdrawiam CcC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
22:19 zgadzam się z Tobą w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodząc na saunę zaważyłam że jedne są mniejsze drugie większe,grubsze,cieńsze.Prawie każdy facet ma innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nawet nie zwracam na nie uwagi w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystycznie najdluzszy penis maja faceci z Kongo, troche ponad 18cm. W Europie to franzuzi maja najdluzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a we francji biali tez maja duze czy im imigranci z afryki zawyzaja srednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio nawet na naturystycznym portalu naturystyka com zaczęli się chwalić penisami.Można sobie pooglądać ale staje się to nudne po kilku miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 cm w wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszni są niektórzy.Ale większość osób jest bardzo fajna i z tego co wiem to mówią że dzięki naturyzmowi odstresowują się i im to bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na naturystyka com jeszcze nie widziałem 2 centymetrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kompleksy na punkcie wielkości fiuta są bez sensu bo odpowiednia wielkość zależy od partnerki. Ten sam dla jednej będzie za mały dla drugiej za duży a dla trzeciej w sam raz. Ta dla której jest za duży nie nadaje się dla tego faceta bo dla niego seks z nią nie będzie satysfakcjonujący ponieważ wiecznie będzie słyszał że boli że nie tak że nie tak głęboko albo nie tak mocno. Tutaj jest już właściwie wszystko wyjaśnione bo dodać można już tylko tyle że ten facet nie jest odpowiedni dla tej dla której jego fiut jest za mały. Oto cała mądrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×