Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podziękowanie rodzicom, pomysły

Polecane posty

Gość gość

Hej, jesteśmy umówieni z kamerzystą na nagranie filmiku z podziękowaniami dla rodziców ale chcielibyśmy podarować coś dodatkowo. Jakie macie pomysły? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też właśnie myślę co kupić napewno kwiaty i coś jeszcze proszę o pomoc jakie macie pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślałam, żeby dodatkowo skomponować jakiś kosz podarunkowy i /lub bilety do teatru/opery. Ale nie wiem. Czekam jeszcze na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bilety zaproszenie na kolację w restauracji voucher na masaż weekend w spa/w jakimś hotelu (Mazury/morze, góry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy grawerowaną skrzynkę drewnianą na wino z naszym zdjęciem i podziękowaniami ale zamiast wina damy do środka nalewkę przez nas robioną ;) na allegro jest kilka rodzajów w różnych cenach od różnych dostawców. Do tego koszyk ze słodyczami i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyślałam teraz, że może do filmu dołączymy koszyk przez nas skomponowany a później, po ślubie foto książkę ze zdjęciami ze ślubu i pleneru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angy2
A my podziękowaliśmy w formie dyplomów http://www.podziekow...a-Rodzicow.html Co jest bardzo fajne? To, to że można wybrać swoje przedmioty zupełnie indywidualnie, albo z dostępnej listy. Ja wybrałam np.: Mycie dzieci mydłem "biały jeleń" i "bambino czy Przyuczanie dzieci do czystości w erze pieluch tetrowych Takie dyplomy kupiłam też świadkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda906
A może video podziękowanie dla rodziców. Fajne propozycje ma studio Charles: zerknij sobie na ich ofertę https://vimeo.com/105753029 . Mają bardzo dobry wybór , do tego profesjonalny sprzęt i na pewno będziesz zadowolona z takiego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za miesiąc biorę ślub ze swoja ukochaną i też chciałbym na weselu złożyć moim i jej rodzicom i myślę ze najlepszy będzie piękny bukiet kwiatów - znajomi polecili mi Kwiaciarnie Agnes w Szczecinie http://www.kwiaciarniaagnes.pl/oferta-kwiatow/okolicznosciowe.html i tam znalazłem ofertę pięknych bukietów okolicznościowych, ale który konkretnie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Dysponujemy własną halą produkcyjną wyposażoną w najwyższej klasy maszyny i sprzęt do obróbki metali. Nasz zespół to wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy elastycznie podchodzą do każdego Klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdym wymaganiom w zakresie wykonania hal namiotowych, konstrukcji stalowych i magazynów. Stale wprowadzamy nowe technologie i nowinki rynkowe, co przekłada się na wysoką jakość naszych produktów i usług. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprócz kwiatów kupiliśmy również filiżanki porcelanowe po dwie dla każdej pary rodziców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE WIOCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się spotkałam z takimi prezentami: wycieczka nad morze, do SPA, jakiś fajny album ze zdjęciami, kosze kwiatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój ślub zbliża się wielkimi krokami? Chcesz podziękować rodzicom na weselu, jednak nie wiesz jak to zrobić? Sytuacja zaczyna Cię przerastać, ale zanim zaczniesz panikować przeczytaj uważnie! http://rysunkismarta.bloog.pl/id,356741210,title,Jaki-prezent-na-podziekowanie-dla-rodzicow-na-weselu,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×