Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile placicie za farbowanie wlosow?

Polecane posty

Gość baniahania
Też byłam ostatnio u Hair Design. Nie wyszłam spłukana ;) Oferują dobre ceny, podobne jak w innych zakładach w Krakowie. Zresztą możesz sprawdzić cennik na ich stronie http://www.hairdesign.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja place 120 zł (farbowanie + podciecie) raz na 1,5 m-ca, to chyba nie tak duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 100zl farbowanie i podciecie. W koncu znalazlam fajna kompetentna fryzjerke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosy do podbródka. Za ciecie i farbowanie płacę 90 zł, ale zakład jest w dość biednej dzielnicy, stąd takie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliiiiisss
Zobaczcie sobie cennik w Hair Design, do których chodzę http://www.hairdesign.pl Według mnie ceny są przyzwoite. Można się wybrać raz na dwa miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, ja tam wolę zapłacić i mieć spokój z włosami, niż farbować się na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riri90
Ja farbuje moje włoski w Hair Design w Krakowie. Cena jest dla mnie optymalna, zresztą możecie sprawdzić tutaj: http://www.hairdesign.pl/cennik/. Mam pewność, że otrzymam taki kolor, jaki chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgduska
Roznie - zalezy od fryzjera. Moim zdaniem jednak lepiej jest wydac troche wiecej a miec pewnosc ze nie wyjdzie sie z kolorem wielkanocnego kurczaka na glowie.. Ja sie teraz zastanawiam nad skorzystaniem z https://www.matrixprofessional.pl/ bo slyszalam o nich baaaaardzo duzo dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
95 euro . Farba, obciecie i szuszenie (bez modelowania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w mieście jest taka fryzjerka która naprawdę się zna na farbowaniu i dobre farby używa i jeszcze ma akcesoria z Lefed na których pracuje. Może nie jest najtańsza ale efekty pracy są naprawdę super. Wolę dopłacić te 50 złotych i mieć ładną fryzurę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200 zł (z podcięciem), mam długie i bardzo gęste włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
130 farbowanie i podpięcie krótkie do ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
240zl, podciecie, rozjasnianie sombre, ampulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pff... farbuję sobie sama - farba 7 zł z Joanny. Chodzę tylko na ścięcie za 50 zł u mojej fryzjerki. 240 zł??? Skąd Wy bierzecie takie ceny, masakra. Moja koleżanka tyle płaci u swojej fryzjerki, a nic ciekawego nigdy nie ma na głowie. Podejrzewam, że zwyczajnie przepłacacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Place po 120 zl co 2-mce, ale zastanawiam sie nad jakas farba z L`oreala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj byłam na podcięciu włosów, włosy krótkie, ale odrosły i nie chciały się układać. Zapłaciłam 15 zł. Koleżanki za farbowanie płacą od 50 do 150 zł w zależności od długości włosów, ilości kolorów i techniki farbowania. (Miasteczko na Lubelszczyźnie). W sobotę nałożę sobie farbę za 7 zł z Joanny i odżywkę. Nie wyobrażam sobie wydawać tyle forsy na takie bzdety u fryzjerek czy kosmetyczek. Przecież włosy czy paznokcie zaraz i tak odrosną i co? znowu do salonu z kolejną stówką? Wolę kasę odłożyć na jaki większy zakup do domu albo na urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba różnie, ważne żeby efekty usługi były zadowalające co nie 😛 od ponad roku chodzę na koloryzację do salonu In Harmony i za każdym razem jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu - niezależnie czy jest to jeden kolor, czy też coś bardziej zwariowanego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×