Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wipcio

oryginalny prezent na pierwszą rocznice związku

Polecane posty

Gość wipcio

Witam mam 21 lat i niebawem mam rocznice ze swoją ukochaną ... jest to dziewczyna na której mi bardzo zależy, z która mam wielkie życiowe plany i z która przez ten rok na prawdę wiele przeżyłem pięknych jak i ciężkich chwil chciałbym zrobić jakąś miła, oryginalną niespodzianke, ale brak mi już pomysłów...jakiś drobny upominek plus spędzić w ten dzień wyjątkowo czas. Chciałbym dodać że mam pewne 2 rzeczy ktore zrobie/kupie a mianowicie pisze do niej list plus na pewno dostanie ode mnie bukiet róż. mam jednak utrudnione zadanie ponieważ w kazda "miesiącznice" dostawała ode mnie kwiatek i spedzaliśmy jakoś razem dzień. Pare miesięcy temu miala też urodziny na które zrobiłem dla niej juz bardzo wyjatkowy jak i oryginalny prezent ponieważ podarowałem jej album z naszą historią poznania w ktorej krok po kroku opisalem nasza pierwsze randki , skopiowałem pierwsze rozmowy i opisałem wiele znaczących dla nas chwil (bardzo polecam taki prezent robi na prawdę ogromne wrażenia ). z góry chciałbym też napisać że na pewno odpada kino ponieważ bardzo często i duzo oglądamy filmów. PS Jestem z oklolic Katowic wiec jeśli macie jakieś fajne sprawdzone miejsca w tych okolicach to proszę podzielcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×