Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zjadłam Ptasie Mleczko!!!

Polecane posty

Gość gość

Hej jestem na diecie juz od 3 tyg nie jem słodyczy a dzisiaj już nie mogłam musiałam cos zjesc słodkiego i zjadłam az 7 kostek ptasiego mleczka czy to bedzie miało duzy wpływ na moją diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli uwielbiasz słodycze to pij szejki własnej roboty lub ciastka owsiane sa przepyszne zastępują słodycze ja schudłam 26kg a zajadałam sie ciasteczkami polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie mogłaś wytrzymać i zjadłaś coś słodkiego to znaczy, że w Twojej diecie brakuje cukrów. Nie chodzi mi o słodycze, ale np. owoce. Ja odżywiam się zdrowo, jem dużo warzyw, owoców, jeśli mam ochotę na coś słodkiego to wybieram kaszę jaglaną z miodem, jabłkiem, cynamonem i rodzynkami, czasem zjem gorzką czekoladę. Po kilku tygodniach (może miesiącach) odzwyczaiłam się od słodyczy i teraz batony czy czekolady, które kiedyś uwielbiałam są dla mnie za słodkie, po prostu zmienił mi się smak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za podpowiedzi sproboje sie do nich dostosować i zastepować to czymś mniej kalorycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gorzką czekoladę od 80 % kakao w górę. Nie ma dużo kalorii i jest nawet zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reni - a wrzuć przepis na te ciaskta owsiane. Ja piekę takie fajne owsiane, ale tam jest i masło i mąka i sporo cukru trzicnowego, wiec dietetyczne to to nie jest i jakbym codziennie jadła, to waga raczej szybowalaby w górę, a nie w dół. Może masz jakiś inny fajny przepis. A do autorki - eee tam 7 kawałków, ja potrafię zjeść CAŁE PUDEŁKO Ptasiego Mleczka jak mnie chwyci ochota - na szczęście ostatnio nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×