Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Znak zodiaku lew co o nim sądzicie ?

Polecane posty

Gość gość
Prawda widzę boli w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna lew chciwy uj rzadny pieniedzy. Kobieta lew z krzakami nad oczami i wasikiem pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kogo boli prawda? ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda widzę boli w oczy oczko.gif x jaka prawda? prawda zacofaneła debila ktoremu kiedyś osoby akurat z tego znaku za skóre zalazły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj sobie cały temat. Wszyscy praktycznie tutaj mówią o lwach w negatywnym tego słowa znaczeniu. Za takie chamstwo, jakie koleś mi urządził spod tego znaku, wysłałbym go do obozu koncentracyjnego, gdybym miał taką możliwość. Pamiętam, jak mu coś tam powiedziałem, to kolesia tak duma zabolała, że chciał mnie normalnie pobić. Akurat spod znaku sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam faceta lwa nigdy więcej . Zazdrosny byl o wszystko . Jak siora kupila sobie auto to aż zielony się zrobil. Ogólnie koleś wykonczyl mnie fizycznie . Ale odzylam na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lew?zarazil moja przyjaciolke HEPATIT A ,B,C,D,E,F i cholera wie jeakie ale miala wszystkie Hepatity -lezala w szpitalu na odz.zakaznym.szkoda mi jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz jest Koziorozcem-jest kochany. ja nie jestem lwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem z 21 sierpnia ale mam w sobie mało pewności siebie i nikogo nie dręcze raczej pomagam dręczonym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja szwagierka jest spod tego znaku. Masakra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozebalo was wszystkich czy jak?wiadomo przeciez ze najgorszy znak to skorpion,sami damscy bokserzy i falszywi ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwy są spoko sama jestem skorpionem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:47 Współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet Lew to egoista i samolub, facet Ryba to dobry kochanek , facet Koziorozec to moj wspanialy maz😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat stary ale się wypowiem. Jestem lwem i uważam się za bardzo dobrą osobę. Mam kilku najlepszych przyjaciół z czego paru uważa ze najlepiej się ze mną dogaduje. Zawsze wysłucham ich problemów i doradze, często odbieram od nich telefony kiedy mają gorszy dzien i mimo ze sama się nie czuje za dobrze pocieszam je jak moge. Nie lubie byc w centrum uwagi co jest niby bardzo charakterystyczne dla lwow, ale jednak chce mieć poczucie kontroli nad wszystkim i nad wszystkimi. Co do tego że lwy to niezli manipulatorzy może i się zgodze a może nie, to ze skutecznie przekonuje kogoś do swojej racji i korzystnie dla mnie przechodzi on na moją stronę nie oznacza ze go ro krzywdzi lub coś odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z 4 sierpnia. Nigdy nikomu nie sprawiłam przykrości, wręcz ludzie mi to robili z zazdrości. Wszystko zależy w dużej mierze od wychowania a nie od znaku zodiaku, ludzie zrozumcie to i zacznijcie myśleć. Do Lwów: Dawajcie przykład swoim "poddanym" i nie bądźcie chu//mi i zarozumiałymi dewotkami bo wszystkie znaki zodiaku są sobie równe i taka prawda. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astrologia Rules
Dlaczego ludzie tak bardzo są zazdrośni o ten znak.. dlaczego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten post jest stary 

Daje sobie obie ręce obciąć że osoby które piszą że lwice to same k.wy nie przeczytały nigdy o tym znaku zodiaku jako osoba reprezentującą Lwa z początku sierpnia i te osoby które wymienię 

Jennifer Lawrence

Sandra Bullock

Madonna

Kate Beckinsale 

Charlize Theron

Jennifer Lopez

Są bardziej wartościowe niż kobiety które pisały te brednie o lwie, i wsumie nie dziwię się czemu je parter zdradzał he he 

Dobra odrazu skórce ogólny wygląd lwa :

Lew jest charyzmatyczny i ambitny, ale mimo to nie musi się wysilać, aby zdobyć to, na czym mu zależy – wszystko przychodzi mu z łatwością. Dzięki swojej upartości łatwo osiąga postawione sobie cele. Znak zodiaku Lew jest romantyczny, szlachetny i lojalny. Czasem Lew może zostać zaślepiony przez swoje osiągnięcia. 

I coś od siebie ja jako sierpniowym lew jestem zawistna i egoistyczna i jestem bardzo materialistyczna nie ukrywam tego ale też potrafię być skąpa, jeżeli ktoś mnie zrani albo kogoś z rodziny lub przyjaciół postaramy się tak wam życie zniszczyć ze wasz psychiatra będzie wiedział o mnie wszystko, potrafimy bardzo dobrze kłamać i przyznam dobrze też manipulujemy nasze problemy, ukrywamy w sobie tak głęboko żeby nigdy nie widziały światła dziennego pozatym jesteśmy szczerzy i sarkastyczna aż do bólu 

" Lwice to k***y, zwłaszcza sierpniowe, niech to sobie zapamięta każdy. Dziewczyna z tego znaku mówiła mi że jestem pryszczaty. A raz walnęła coś w tym stylu: "Ty prycholu" I to jeszcze przy moim koledze. "  nie owijamy w bawełnę i zapewne jesteś Rakiem albo panną 

Wszstkiem którzy odrazu osadzają nas  przez pryzmat kochliwych i egoistycznych są poprostu żałośni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2018 o 19:17, Gość gość napisał:

Jestem z 4 sierpnia. Nigdy nikomu nie sprawiłam przykrości, wręcz ludzie mi to robili z zazdrości. Wszystko zależy w dużej mierze od wychowania a nie od znaku zodiaku, ludzie zrozumcie to i zacznijcie myśleć. Do Lwów: Dawajcie przykład swoim "poddanym" i nie bądźcie chu//mi i zarozumiałymi dewotkami bo wszystkie znaki zodiaku są sobie równe i taka prawda. Dziękuję.

Też jestem z 4 sierpnia :0 i niedawno wypisałam wiązankę o nas (tz o znaku zodiaku) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×